Kreipimasis dėl 2 % paramos

       Gerbiami Tėveliai, buvę mokiniai ir visi mūsų gimnazijai neabejingi žmonės!
       Gimnazijos administracija ir gimnazijos taryba nuoširdžiai dėkoja visiems rėmėjams, 2 % lėšų skyrusiems gimnazijai. Tikimės, jog ir šiais metais paremsite mokyklą.
       Primename, kad rėmėjų lėšos skiriamos tik mokinių poreikiams tenkinti.

2 % lėšas galite pervesti į:
AB DnBNORD
Banko kodas - 40100
Sąskaita - LT 354010045600097163
Įmonės kodas - 190066944

       Užpildydami atitinkamą formą mokesčių inspekcijoje arba internete, deklaruodami pajamas  nurodykite – Gimnazijos g. 32, Linkuvos m., LT-83435 Pakruojo r., gimnazijos kodas   190066944

Mokyklos bendruomenės vardu dėkojame Jums už pagalbą ir paramą

Esate korepetitorius, laisvai samdomas mokytojas ar ketinate tokiu tapti?

Primename, kad korepetitoriai ir laisvai samdomi mokytojai turėtų įregistruoti individualią veiklą arba įsigyti verslo liudijimą. Tai padaryti galima paprastai, prisijungus prie Mano VMI, o jei reikia specialisto pagalbos - atvykus į bet kurį valstybinės mokesčių inspekcijos (toliau – VMI) aptarnavimo padalinį.

Jei veiklą registruosite savarankiškai, Jums padės VMI parengti vedliai. Juose žingsnis po žingsnio paaiškinama kaip įsigyti verslo liudijimą ir kaip įregistruoti individualią veiklą.

Mokytojams aktualią informaciją apie individualios veiklos vykdymą galima rasti leidinyje čia.

VMI Jūsų patogumui sukūrė ir dar vieną e. paslaugą — virtualų buhalterį i.APS. Tai nemokama supaprastintos buhalterinės apskaitos programa, kuria naudotis gali tiek vykdantys individualią veiklą pagal pažymą, tiek dirbantys su verslo liudijimais. Daugiau informacijos rasite čia.

Savarankiškai aktualią informaciją galite rasti adresu www.vmi.lt. Pasikonsultuoti su VMI specialistais Jus dominančiais mokesčių klausimais galite telefonu 1882 arba +370 5 260 5060. Telefonu suteikta konsultacija yra lygiavertė rašytinei, nes pokalbiai yra įrašomi ir saugomi 5 metus.

DĖL INFORMACIJOS SKLAIDOS APIE KOREPETITORIŲ / LAISVAI SAMDOMŲ MOKYTOJŲ SKAIDRIĄ
VEIKLĄ

 

Linkuvos gimnazijos MMB „Beluka“ savo veiklą pradėjo 2018-10-15 prisidėdama prie gimnazijos 100-mečio minėjimo – mes, „Beluka“ nariai, ėmėme prekiauti magnetukais, rašikliais, saldainiais. Užsidirbę pradinį kapitalą, pratęsėme savo veiklą gamindami muiliukus. „Kaziuko“ mugėje muiliukai buvo išgraibstyti, todėl nutarėme juos pristatyti ir moksleivių mokomųjų bendrovių mugėje Šiauliuose. Muiliukų savikaina buvo 68 euro centai, todėl mes siūlėme juos įsigyti po 1 eurą.

MMB „Beluka“ prezidentas Benas Lebeda pristatė bendrovės veiklą vertinimo komisijai, pirkėjai taip pat išsakė daug puikių atsiliepimų apie mūsų produktą. Visos moksleivių mokomosios bendrovės buvo apdovanotos ir nominuotos. Mūsų MMB „Beluka“ nebuvo nominuota, bet tikrai neatrodėme prasčiau nei Klaipėdos ar Šiaulių gimnazijų moksleiviai, nors mūsų MMB „Beluka“ pirmą kartą dalyvavo mugėje. Mugėje pasisėmėme nemažai idėjų, kurias žadame pritaikyti savo veikloje.

Įspūdžiai iš MMB mugės:

Akvilė: Mugė padarė didelį įspūdį. Kilo daug idėjų kurti verslą.

Liveta: Man mugė buvo nuostabi, nes joje sutikau daug talentingų bei verslumo gyslelę turinčių jaunuolių. Idėjų pasisemti tikrai buvo kur...

Lukas: Mugė man davė naujos patirties, paskatino kurti kažką naujo ir būti verslesniam.

Gabija: Man ši išvyka labai patiko, nes galėjau pabendrauti su įdomiais žmonėmis, kilo naujų idėjų, kurias galbūt kada nors įgyvendinsiu. Šios išvykos metu įgavau patirties ir supratau, kad verslas - tai didelė atsakomybė.

Mes apie verslą susidarėme tokią nuomonę: jei yra puiki idėja -gyventi galima visada. Akivaizdu, kad ji gimtų ir imtų gyventi, reikia įdėti daug darbo, nuoširdumo, meilės. Tada tau nieko netrūks. Kad ši mintis teisinga, mes bandėm įrodyti ir savo produkcija – sagėmis ir muiliukais, kurie buvo pagaminti pačių rankomis. Nėra nieko geriau kaip savo rankų darbas...

Mugėje pamatėme daug puikių dalykų, tikrai buvo verta važiuoti ir pamatyti viską savo akimis. Grįžome nusiteikę ryžtingai - reikia nusitverti gerą idėją ir imtis ją įgyvendinti taip, kad visi liktų nustebinti. Nors esame iš mažo miestelio, bet susibūrę į draugišką komandą mes galime tikrai daug. Svarbiausia - būti vieninga komanda, kuri atlaiko kritiką, priešišką nuomonę, įvairias kalbas, net negandas. Dėkojame gimnazijos administracijai už suteiktą galimybę dalyvauti mugėje.

Dėkojame mokytojai Romai už pagalbą gaminant produktą.

Mes, MMB „Beluka“ nariai, jaučiamės nuostabiai, nes vieninteliai rajone esame įkūrę mokinių mokomąją bendrovę. Jei ne LJA ir ne ekonomikos mokytojos skatinimas, tikriausiai ir šiandien nežinotume, nuo ko pradėti verslą.

                                                                                    MMB „Beluka“ narė Samanta Jesiūnaitė

5 6

https://www.lrytas.lt/verslas/rinkos-pulsas/2019/04/11/news/verslo-pradziamoksli-kremtantys-mokiniai-pristate-savo-pasiekimus-9939903/

 

 

 

     Balandžio 12 d. Radviliškio rajono Šeduvos gimnazijoje vyko 11-tas respublikinis prancūziškų dainų festivalis-konkursas ,,L‘amour change le monde! – Meilė keičia pasaulį! 3g klasės moksleivė Marija Kacilevičiūtė šiemet buvo išrinkta geriausia soliste 9–12 klasių kategorijoje. Marija apdovanota Grand Prix bei Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos laureato diplomu ir dviejų savaičių kelione į Pietų Prancūziją. Sveikinimai Marijai Kacilevičiūtei.

 

                                                                                             Prancūzų kalbos mokytoja R. Stapušaitienė

16 17

18 19

Balandžio 5  dieną Zarasų profesinėje mokykloje vyko 7-12 klasių Lietuvos mokinių technologijų olimpiada „Mano laiškas rytojui“. Olimpiados šalies etapo baigiamojoje dalyje dalyvavo 119 gabiausių taikomojo meno, dizaino, konstrukcinių medžiagų, statybos ir medžio apdirbimo, mitybos, turizmo ir mitybos, tekstilės veiklos grupių mokinių iš visos Lietuvos. 

Pakruojo rajonui atstovavo mūsų gimnazijos abiturientė Aurelija Narkevičiūtė, kuri pristatė taikomojo meno ir dizaino darbą „Žemė. Vanduo“.

Džiugu, kad pirmą kartą respublikinėje technologijų olimpiadoje dalyvaujančiai Aurelijai pavyko parsivežti net du prizus. Taikomojo meno ir dizaino veiklos grupėje Aurelija Narkevičiūtė už namų darbą pelnė II- ąją vietą, kurią skyrė Zarasų profesinė mokykla. Vilniaus kolegija buvo įsteigusi 9 nominacijas mokinių darbams. Nominaciją už „Stilistinį mintisumą“ pelnė Aurelijos darbas.

Malonu, kad mūsų gimnazijos mokiniai ir meno srityse pelno respublikinius apdovanojimus.

                                                                                                    Technologijų mokytoja R. Balnionienė

1 3 2

4