🍪
Pakruojo r. Linkuvos gimnazija
Rugsėjo 1-oji - Mokslo ir žinių diena
Skirtingos veiklos
Tradicinis abiturientų spektaklis „ Šešėlis“ (pagal J. Švarco pjesę) 2024 m.
Brandos atestatų įteikimas

Vasara – buvusių klasės draugų susitikimų metas

Šiemet pirmieji susitiko 60 – tos laidos absolventai. 1984 m. mokyklą baigė 55 abiturientai, kurių auklėtojos buvo Stanislava Lovčikaitė ir Aldona Bučaitė. Gražų birželio šeštadienį gimnazijoje lankėsi mokytojos Aldonos auklėtiniai.

„Kaip gera ir smagu, kad vėl susitikome po 40 – ties metų! Džiugu pabūti su visais kartu“, - muziejaus atsiliepimų knygoje paliko įrašą iki šiol eiles rašanti Aida Zinkevičiūtė – Žurauskienė. Jos mokyklinių eilėraščių pluoštą radau muziejuje. Čia ir tradicinio spektaklio „Sniego karalienė“ skelbimas bei nuotraukos. Vienoje užfiksuota plėšikę vaidinusi Asta Kazilionytė – Geležėlienė, iki šiol kurianti puikius vaidmenis Plaučiškių mėgėjų teatro spektakliuose. Smagaus susitikimo akimirkas įamžino taip pat šios laidos, tik kitos klasės buvęs mokinys, Linkuvos metraštininkas (taip pavadino A. Padora), fotografas Vidmantas Pėželis.

Muziejininkė A. Ašmonavičienė

Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka Nuotrauka