Po žiemos atostogų, sausio pradžioje gimnazijoje vyko stalo teniso varžybos. Nemažas būrys mergaičių ir berniukų varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-1g. klasių tarpe.  5-7 kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Budrytė Iveta 5 kl., Daknytė Kamilė 7 a kl.,Tuominytė Armantė 5 kl., Žakytė Normeda 7a kl., Štarevičiūtė Gražvilė 5 kl., Petrauskaitė Karina 5 kl. Berniukų grupėje- Grambovskis Salvijus 7b kl., Vaitekūnas Benediktas 7b kl., Bajelis Mantas 7b kl., Jaskevičius Matas. 7b kl., Juzėnas Tomas 6 kl., Strockis Nojus 7b kl.

8-1g kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Sipavičiūtė Austėja 1gb, Požaitytė Gabija 1gb, Meškonytė Gabrielė 1ga, Misevičiūtė Arminta 1ga, Vasilevičiūtė Akvilė 1ga kl. Berniukų grupėje - Juodikis Klaidas 1ga, Skirvainis Žilvinas 1gb, Armonavičius Arentas 8, Kulšė Edgaras 1ga,Vilkas Eitvidas 1ga, Joniškis Armandas 8 kl.

Trys gimnazijos komandos buvo sukomplektuotos rajoninėms moksleivių varžyboms. Pagrindinės sudėties mergaičių ir berniukų komandos pasirodė puikiai, iškovojo dvi pirmąsias vietas ir į gimnaziją parvežė dvi taures. Antroji berniukų komanda iškovojo prizinę 3 vietą.

Vasario 3 dieną Linkuvos gimnazijos tenisininkai atstovavo Pakruojo rajonui zoninėse varžybose Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Mergaitės iškovojo IV vietą, o berniukai įveikę Biržų, Šiaulių ir Panevėžio miestų stalo tenisininkus, iškovojo II- ąją vietą ir užsitikrino teisę tęsti kovas tarpzoninėse varžybose kovo mėnesį.

                                                                                   Kūno kultūros mokytojas Algimantas Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10