Lapkričio 21 dieną po 6 pamokų gimnazijos sporto salėje vyko kasmetinis „Stipruolio“ konkursas. Jis yra rengiamas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Šiais metais renginį organizavo 3g kl. mokiniai: Skirmantas Molnikas ir Liepis Emilis, kaip kūrybinį darbą.

Konkurse panoro dalyvauti 7 dalyviai iš 8 – 12 klasių. Jie varžėsi tradicinėse penkiose rungtyse: prisitraukimuose, 24 kg giros stūmimo, 2 kg kimštinio kamuolio metimo, štangos stūmimo nuo krūtinės gulint 70 proc. kūno masės ir 5 kg svarmens laikyme. Iki pat konkurso pabaigos buvo atkakli kova, nebuvo galima išskirti vieno ar dviejų lyderių. Tik suskaičiavus taškus buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo 2 gb klasės mokinys Lukas Pėželis, antrąją – Audrius Pakalnis 2ga kl., trečiąją Erikas Stanikaitis 4g, ketvirtą – Dovydas Šliažas.

                                                         Kūno kultūros mokytojas A. Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   12