Kovo mėnesį startavo gimnazijos 100 – mečiui skirtas vaikinų „Krepšinio lygos“ turnyras. Varžybos vyko dvejose grupėse tarp 4g. ir 3g. ir 1g.– 8 klasių komandų. Kiekvieną ketvirtadienį buvo žaidžiamos vienerios varžybos, jos vyko rato sistema. Po atkaklių kovų vyresniųjų grupėje

pirmąją vietą iškovojo 4gb, antrąją - 4ga ir trečiąją - 3g klasių komandos. Žiūrovai turėjo galimybę išrinkti naudingiausią  žaidėją, kuriuo tapo 4gb klasės žaidėjas Mantas Mingaila. Pasibaigus turnyrui apdovanoti du geriausi teisėjai, tai 4ga klasės žaidėjas Brendonas Knizikevičius ir 4gb klasės žaidėjas Aurimas Plungė. Linkuvos gimnazijos „Krepšinio lygos” komandoms prizininkėms buvo įteiki diplomai, medaliai, čempionams – pereinamoji nugalėtojų taurė.

Jaunesnių 1g – 8 kl. grupėje, po gražių ir įtemptų varžybų turnyro nugalėtojais tapo 1ga klasės komanda, antrąją vietą iškovojo 8a ir trečiąją 1gb klasių komandos. Olimpinės dienos metu komandoms buvo įteikti diplomai ir pereinamoji taurė.

                                                         Kūno kultūros mokytojas A. Masilionis

 

2 3 4 5 6 7 8 9 11 12 13