Po dviejų karantininių metų pertraukos vasario mėnesį startavo gimnazijos „Krepšinio lygos“ turnyras. Klasių komandos varžėsi  dviejose  4g - 2g ir 1g.– 7 klasių grupėse. Kiekvieną ketvirtadienį vyko  vyresnių mokinių, o antradieniais jaunesnių mokinių varžybos.  Varžybos buvo vykdomos dviem etapais. Pirmame etape visos komandos varžėsi ratų sistema, antrame atkrintamųjų varžybų principu. Po pirmų rungtynių 1gab kl. komanda pasitraukė iš turnyro , panoro varžytis su žemesnėmis 8-7 klasėmis. Po atkaklių ir permainingų  kovų vyresniųjų grupėje į finalą iškopė 4gab ir 2ga komandos.

Čempionų vardą iškovojo 4gab komanda, antrąją - 2ga ir trečiąją - 2gb klasių komandos.  Finalinių varžybų metu, žiūrovai ir dalyviai savo telefonais balsavo ir rinko naudingiausią  žaidėją, kuriuo tapo 4ga klasės žaidėjas Salvijus Baika. Tęsiant turnyro tradicijas buvo išrinkti ir apdovanoti du geriausi teisėjai, tai 4gb klasės žaidėjas Mantas Dolumbauskas ir 4ga klasės žaidėjas Gabrielius Požela. Linkuvos gimnazijos „Krepšinio lygos” komandoms prizininkėms gimnazijos direktorė įteikė  diplomus, medalius,  čempionams – pereinamąją nugalėtojų taurę.

Jaunesnių 1g – 7 kl. grupėje, po gražių ir įtemptų varžybų turnyro nugalėtojais tapo 8 klasės komanda. Antrąją vietą iškovojo 1gab ir trečiąją 7 klasių komandos.

Fizinio ugdymo mokytojas Algimantas Masilionis

 

IMG 20220414 142312 4 10 15 16 17 81 111 2 112 8

Lapkričio 23 dieną, po 5 pamokų į gimnazijos sporto salę rinkosi nemažas būrys žiūrovų ir drąsiausi, stipriausi gimnazijos vaikinai. Lietuvos kariuomenės dienos proga gimnazijoje jau daug metų yra rengiamas šis „Stipruolio“ konkursas. Šiais metais 3g kl. mokinys Dovydas Mikolaitis buvo pasirinkęs su šia tema susijusį kūrybinį darbą. Jis ir organizavo  konkursą. Pagrindinė konkurso rungtis buvo gimnazinių klasių komandinė štangos stūmimo nuo krūtinės 60 proc, kūno svorio rungtis. Visi vaikinai savanoriai galėjo pasigalynėti antroje rungtyje 16 kg svarmens rovime.  Šiam konkursui prizus pasisiūlė įsteigti  buvęs mūsų gimnazijos moksleivis, gimnazijos svarsčių kėlimo rekordininkas, garsus Linkuvos krašto stipruolis, entuziastingas krepšininkas - Mantas Virbickas. Jis   pasiūlė, kad ateityje rengiant tokius konkursus - varžybas į jų programą įtrauktume 16-24 kg svarmenų kėlimo rungtį..

Pagrindinėje konkurso rungtyje jėgas panoro išbandyti 5 komandos. Kiekvieną klasės komandą sudarė 3-4 vaikinai. Norėdami išsiaiškinti iškovotas komandines vietas, sumavome 3 geriausiai pasirodžiusių kasės vaikinų rezultatus. Išsiaiškinome nugalėtojus ir prizininkus.

Konkursą pradėjo vaikinai, turintys lengviausią kūno svorį ir taip keitėsi iki didžiausio svorio. Visi atliko štangos stūmimo nuo krūtinės 60 proc. kūno svorio. Daugiausiai kartų svorį išstūmė 3g kl. Justas Mačiulis (41 k.), 3g kl. Denis Valiulis (30 k.) keli vaikinai tai 3g kl. Deividas Kriukas, 2gb kl. Benediktas Vaitekūnas ir 2ga kl. Andridas Lobikas po (29 k.). Konkurso komandinėje įskaitoje nugalėtojais tapo 3g kl. komanda, antrąją vietą laimėjo 2gb kl., trečiąją – 2ga kl.

Antroje rungtyje, 16 kg svarmens rovime dalyvavo 8 vaikinai. Jie kėlė svarmenį eilės tvarka tokia, kokią lėmė burtai. Pirmąją vietą iškovojo 3g kl. mokinys Deividas Mikolaitis (111 k.), antrąją vietą laimėjo 2gb kl. mok. Benediktas Vaitekūnas  (95 k.) , trečiąją vietą  2ga mok. Andridas Lobikas ( 65 k.).

Stipruolio konkurso rungčių nugalėtojams ir prizininkams gimnazijos direktorė įteikė gražuoles taures, medalius ir diplomus.

Nuoširdžiai dėkojame renginio rėmėjui Mantui Virbickui už puikius apdovanojimus, paramą konkursui ir prižadame ateityje propaguoti svarsčių kilnojimo sportą.

Fizinio ugdymo mokytojas Algimantas Masilionis

 

3 2 4jpg 6 7 9 11 14 16 17 18 20 21 22 23 151 152 155

Po žiemos atostogų, sausio pradžioje gimnazijoje vyko stalo teniso varžybos. Nemažas būrys mergaičių ir berniukų varžėsi dviejose amžiaus grupėse: 5-7 ir 8-1g. klasių tarpe.  5-7 kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Budrytė Iveta 5 kl., Daknytė Kamilė 7 a kl.,Tuominytė Armantė 5 kl., Žakytė Normeda 7a kl., Štarevičiūtė Gražvilė 5 kl., Petrauskaitė Karina 5 kl. Berniukų grupėje- Grambovskis Salvijus 7b kl., Vaitekūnas Benediktas 7b kl., Bajelis Mantas 7b kl., Jaskevičius Matas. 7b kl., Juzėnas Tomas 6 kl., Strockis Nojus 7b kl.

8-1g kl. mergaičių grupėje vietas iškovojo Sipavičiūtė Austėja 1gb, Požaitytė Gabija 1gb, Meškonytė Gabrielė 1ga, Misevičiūtė Arminta 1ga, Vasilevičiūtė Akvilė 1ga kl. Berniukų grupėje - Juodikis Klaidas 1ga, Skirvainis Žilvinas 1gb, Armonavičius Arentas 8, Kulšė Edgaras 1ga,Vilkas Eitvidas 1ga, Joniškis Armandas 8 kl.

Trys gimnazijos komandos buvo sukomplektuotos rajoninėms moksleivių varžyboms. Pagrindinės sudėties mergaičių ir berniukų komandos pasirodė puikiai, iškovojo dvi pirmąsias vietas ir į gimnaziją parvežė dvi taures. Antroji berniukų komanda iškovojo prizinę 3 vietą.

Vasario 3 dieną Linkuvos gimnazijos tenisininkai atstovavo Pakruojo rajonui zoninėse varžybose Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Mergaitės iškovojo IV vietą, o berniukai įveikę Biržų, Šiaulių ir Panevėžio miestų stalo tenisininkus, iškovojo II- ąją vietą ir užsitikrino teisę tęsti kovas tarpzoninėse varžybose kovo mėnesį.

                                                                                   Kūno kultūros mokytojas Algimantas Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10

 

Lapkričio 21 dieną po 6 pamokų gimnazijos sporto salėje vyko kasmetinis „Stipruolio“ konkursas. Jis yra rengiamas Lietuvos kariuomenės dienai paminėti. Šiais metais renginį organizavo 3g kl. mokiniai: Skirmantas Molnikas ir Liepis Emilis, kaip kūrybinį darbą.

Konkurse panoro dalyvauti 7 dalyviai iš 8 – 12 klasių. Jie varžėsi tradicinėse penkiose rungtyse: prisitraukimuose, 24 kg giros stūmimo, 2 kg kimštinio kamuolio metimo, štangos stūmimo nuo krūtinės gulint 70 proc. kūno masės ir 5 kg svarmens laikyme. Iki pat konkurso pabaigos buvo atkakli kova, nebuvo galima išskirti vieno ar dviejų lyderių. Tik suskaičiavus taškus buvo išaiškinti nugalėtojai. Pirmąją vietą iškovojo 2 gb klasės mokinys Lukas Pėželis, antrąją – Audrius Pakalnis 2ga kl., trečiąją Erikas Stanikaitis 4g, ketvirtą – Dovydas Šliažas.

                                                         Kūno kultūros mokytojas A. Masilionis

 

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11   12

Linkuvos gimnazija, dalyvaudama „Olimpinės kartos“ ugdymo veiklų konkursuose parengė ir įgyvendino projektą „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“, kuriame dalyvavo Linkuvos gimnazijos, specialiosios mokyklos ir vaikų lopšelio – darželio „Šaltinėlis“ ugdytiniai.

Linkuvos gimnazijai švenčiant 100 metų Jubiliejų, sportinės veiklos teiktinu pavyzdžiu, tęsdamos savo mokyklos olimpinių vertybių puoselėjimą šiuo projektu „Visi skirtingi, bet stiprūs kartu“, buvo siekiama minėtų įstaigų bendruomenių bendradarbiavimo. O keliant Linkuvos gimnazijos olimpinių vertybių ugdymo prestižą, bendros veiklos metu įrodyti sau patiems ir visuomenei, kokia galia slypi judėjimo formų įvairovėje, ugdantis bendravimo ir bendradarbiavimo skirtingo tipo ugdymo įstaigų, amžiaus, intelekto komandoje ir grupėje nuostatas.

                 Dalyvauta rašinių, piešinių olimpine tema konkursuose ir sportinėje veikloje, kurioje nebuvo varžomasi, siekiant išaiškinti stipriausius dalyvius, bet ... žaidžiama savo malonumui, patiriant teigiamas emocijas.

                 Viliuosi, kad bendruomeniškumo jausmas, gero pavyzdžio auklėjamoji galia ir visuotinių etikos principų gerbimas bent maža dalele sustiprino skirtingų mokinių bendruomenių nuostatas: ne tik būti dorais, sąžiningais žmonėmis, sveika siela ir sveiku kūnu, bet ir pasididžiavimą savo mokykla, tradicijomis bei patriotinius jausmus savo kraštui.

                   Projekto koordinatorė Lina Alekseriūnienė (kūno kultūros mokytoja)

 

100 4843    100 4897    100 4904     DSC0943     DSC0945     DSC0966     DSC0973     DSC1019     DSC1022