Spalio 14d. ryte grupė 2–4 gimnazijos klasių moksleivių išvyko į konferenciją apie studijas bei karjerą – „Studfestą“. Konferencija vyko Vilniuje, „Siemens“ arenoje. Čia sugūžėjo 6 tūkstančiai moksleivių iš visos Lietuvos, trokštančių iš įžymių žmonių lūpų išgirsti patarimus, kaip pasirinkti gyvenimo kelią, susikurti sėkmingą karjerą. Renginio metu išgirdome 16 įdomių, informatyvių bei optimistiškai nuteikiančių pranešimų, kuriuos pristatė tokie žinomi veidai, kaip aktorius Mindaugas Papinigis, „VMG“ įkūrėjas Alfas Ivanauskas, poetas, filosofijos mokslų daktaras Liutauras Degėsys, svetainės „makalius.lt“ įkūrėjas Rimvydas Širvinskas, laidų vedėjas ir prodiuseris Saulius Urbonavičius – Samas ir kiti. Pastarasis, kalbėdamas apie srities, kurioje gali atsiskleisti, ieškojimą, tarė: „Turite daužyti galva sienas, nes nežinote, kur jūsų durys“. Pertraukų metu buvo galima pabendrauti su universitetų, kolegijų atstovais. Po pranešimų visų laukė diskoteka su Radistai DJ's

3gb kl. mokinė Ieva Kulkytė

StuF 1 StuF 2 StuF 3 StuF 4