Sausio 22 d. Linkuvos gimnazijoje vyko susitikimas su 81 laidos abiturientu, gydytoju odontologu Rimantu Ožiūnu. Tai antras susitikimas iš ciklo „Mano sėkmės istorija“, skirtų mokyklos šimtmečiui. Pamoka, skirta susipažinti su Rimanto sėkme, prabėgo labai greitai. Buvęs gimnazistas rodė skaidres ir pristatė savo sėkmės istoriją. Pakvietė mokinius konsultuotis su juo per socialinį tinklą Facebook. Jo pomėgis dalyvauti skaitovų konkurse jau mokyklos laikais, dėka mokytojos B. Deveikienės, turėjo įtakos jo sėkmės istorijai. Mokyklai padovanojo knygą anglų kalba apie gamtą. Fotografuoti gamtą, stebėti ją yra dar vienas jo pomėgis, kuris leidžia atsikvėpti po sunkų darbų dėstant universitete ir dirbant privačioje klinikoje. Už šį susitikimą esamame dėkingi lietuvių kalbos metodinės grupės pirmininkei R. Ašmenavičienei

Pavaduotoja ugdymui V. Gelažienė

Susit RO 0 Susit RO 1 Susit RO 2 Susit RO 3