Lapkričio 10 d. Linkuvos gimnazijoje vyko susitikimas su 52 laidos abiturientu, Seimo nariu Stasiu Tumėnu. Tai vienas iš pirmų susitikimų iš ciklo „Mano sėkmės istorija“, skirtų mokyklos šimtmečiui. Valanda laiko neprailgo bendraujant su Seimo nariu. S. Tumėnas pasidžiaugė, kad salėje matė 4 savo klasiokus: B. Deveikienė, V. Gudonienę, D. Tamašaitienę ir B. Čepulionienę. Pasidalijo prisiminimais apie chemijos mokytoją B. Dičpetrienę. Seimo nariui, nepavykus įstoti į istorijos studijas, antras pasirinkimas buvo lituanistika. S. Tumėnui istorija buvo mįslė. Jo seneliai, tėvai turėjo mįslingas istorijas: karai, suirutės. Pasidalijo močiutės prisiminimais apie smetoninius laikus, tarpukario Lietuvą. Dvasios mokytojai buvo seneliai, klasės auklėtoja S. Lovčikaitė. Dirbdamas dėstytoju įkūrė leidyklėlę „Šiaurės Lietuva“. Pristatė savo išleistas knygas, kurios yra surištos su Linkuvos kraštu. S. Tumėno tikslas buvo ir yra „sugrąžinti“ užmirštus žmones. Daugybė nuostabių žmonių baigė šią nuostabią gimnaziją. Pasidžiaugė nuostabiais mokytojais, kurių prasmė atiduoti savo dalelę kitiems. Kur yra riba tarp būties ir buities klausė savęs, prisimindamas savo auklėtojos S. Lovčikaitės knygą. Parašė daktaro disertaciją apie mūsų krašto tarmes ir labai paprastai, bet įdomiai paaiškino savo disertacijos temą visiems susirinkusiems Linkuvos gimnazijos aktų salėje

Pavaduotoja ugdymui V. Gelažienė

Tu1 Tu2 Tu3 Tu4 Tu5 Tu6