Vykdant 2013–2014 metų aplinkosauginį projektą iš Lietuvos švietimo įstaigų buvo surinkta:
•    261280 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų;
•    9534 kg baterijų atliekų;
•    59018 kg pakuočių atliekų.
Prie šio pojekto prisijungė ir mūsų gimnazija. Surinkome 394 kg elektros ir elektroninės įrangos atliekų ir 1 kg baterijų atliekų.  Noriu padėkoti už aktyvią veiklą koordinuojant šį projektą 1g kl. mokinėms: Karolinai, Ievai, Emilijai, Monikai, Živilei, Rositai, Tomai, Linai. Džiugu, kad yra mokinių, ypač pradinių klasių, jų tėvelių, kurie supranta rūšiavimo naudą ir stengėsi atvežti nereikalingus, daug vietos užimančius daiktus: šaldytuvus, televizorius, dulkių siurblius, plaukų džiovintuvus...   
Surinkti atliekų kiekiai buvo paversti į taškus. Sukauptus 120,2 taškus  iškeitėme į projekto partnerių siūlomas prekes. Pasirinkau knygas: „Facebook efektas: visa tiesa apie kompaniją, kuri sujungė pasaulį ir visiems laikams pakeitė žmonijos bendravimą“, „Steve Jobs. Žmogus, sukūręs APPLE – XXI a. technologijų kompaniją Nr. 1“, „Skaitmeninės animacijos pagrindai“.
Ketvirtokų laukia dvi vaikiškos knygutės, nes jie buvo aktyviausi.
Norinčius paskaityti, kviečiu į 309 kab. pasiimti knygą, perskaityti ir grąžinti.

Knygos IT mokytoja Violeta Gelažienė