Kovo 17 dieną  Linkuvos gimnazijos abiturientai, lydimi mokytojos Joanos Gelžinienės, dalyvavo Aleksandro Stulginskio universiteto atvirų durų dienoje ir lankėsi  Kauno kolegijoje.
       Tai buvo puiki galimybė susipažinti su aukštosiomis mokyklomis, į kurias galbūt bus stojama. Abiturientams ši kelionė buvo be galo naudinga, nes visi turėjo progą iš arčiau susipažinti su studentų gyvenimu, kuris laukia jau kitąmet. Kelionės metu ne tik puikiai praleidome laiką, bet ir turėjome galimybę dalyvauti autosporto lenktyninko Benedikto Vanago ir AB „East West Agro“ direktoriaus Gedimino Kvietkausko diskusijoje „Būk geriausia savo versija“, apsilankyti universiteto mokslo laboratorijose, sudalyvauti darbo pokalbyje, apsimesti delegacija iš užsienio, žaisti logistikos žaidimus. Kolegijoje susipažinome su siūlomomis studijų programomis, sužinojome, kurios specialybės paklausiausios,  kuo skiriasi studijos universitete ir kolegijoje, sulaukėme atsakymų į visus rūpimus klausimus.
       Namo visi grįžome pasisėmę gerų emocijų bei kupini vilčių dėl ateities.

Paulius Pašakarnis, 4g klasė

K 1 K 2 K 3 K 4