Besibaigiant 2013 metams, Linkuvos gimnazijoje du savaitgalius vyko jubiliejinis 20-tasis „Kalėdinis“ krepšinio turnyras. Turnyre varžėsi šešios komandos. Krepšinio aistruoliai rinkosi iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Šiaulių, užsienio. Daugumai dalyvių buvo smagu susitikti draugus, su kuriais kažkada žaidė gimnazijos rinktinėje, o dabar jie gyvena svetimuose kraštuose. Visos komandos stengėsi demonstruoti gražų žaidimą ir, aišku, įveikti savo varžovus. Pirmame etape išsiskyrė daugkartiniai Linkuvos čempionai „Bitos“, „Veteranų“, „Gimnazijos“ ir „ATI“ komandos. Į antrąjį etapą nepatekusios „Megos“ ir „Pūškos“ komandos pasidalino V–VI vietomis. Per visą turnyrą nepralaimėjusi nei vienų rungtynių nugalėjo „Bitos“ komanda, kuriai buvo įteikta nugalėtojų taurė ir pirmos vietos medaliai. Antrąją vietą iškovojo „Veteranų“, trečią – „ATI“, ketvirtą – „Gimnazijos“ komandos. Šių komandų naudingiausiems žaidėjams Gintui Galuškai, Antanui Račkiui, Justinui Rakauskui, Reigardui Červinskij buvo įteikti prizai prisiminimui.

KT 1 KT 2 KT 3 KT 4 KT 5