Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Lietuvos olimpinė akademija (LOA) rugsėjo 29 – spalio 5 dienomis organizavo Lietuvos ikimokyklinių ir bendrojo ugdymo įstaigų Europos judėjimo savaitės MOVE WEEK bėgimą. Pagrindinis akcijos tikslas – skatinti vaikus ir jaunimą sportuoti, domėtis sveika gyvensena.
       Antrus metus iš eilės į Europos judėjimo savaitės bėgimo akciją MOVE WEEK įsijungė ir Linkuvos gimnazijos sporto bendruomenė, beje, vienintelė bendrojo lavinimo įstaiga iš Pakruojo rajono.
       Rugsėjo 29 dieną į gimnazijos rudeninį stadioną išbėgo pradinukai, o spalio 1 dieną varžėsi 5–8 kl. ir I–IV gimnazinių klasių mokiniai. Vadovaujantis savanoriškumo principu, iš viso bėgime dalyvavo apie 200 mokinių.
       Sėkmingiausiai savo amžiaus grupėse nuotolius įveikusiems mokiniams įteikti diplomai ir specialios apyrankės.
       Džiaugiamės, kad iš visų 300 užsiregistravusių Lietuvos švietimo įstaigų Linkuvos gimnazija pateko tarp 100 laimingųjų, kurias atrinko LTOK Olimpinio švietimo darbo grupė ir atsiuntė oficialius „MOVE WEEK“ diplomus ir judėjimo savaitės bėgimui skirtas silikonines apyrankes, kurias įteikėme greičiausiems bėgikams. Taip pat gautas oficialus LTOK ir LOA padėkos raštas, pasirašytas LTOK prezidentės Dainos Gudzinevičiūtės.
       Pasibaigus akcijai, gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis, dėkodamas mokiniams ir jų mokytojams už dalyvavimą MOVE WEEK bėgime, pasidžiaugė sporto bendruomenės aktyvumu ir sėkmingu dalyvavimu projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ renginiuose.

Mov1 Mov2 Mov3 Mov4 Mov5