Jungtinės Tautos balandžio 6 dieną paskelbė Tarptautine diena „Sportas už taiką pasaulyje“.
       Linkuvos gimnazija, būdama projekto „Vaikų ir jaunimo olimpinis ugdymas šalies mokyklose“ nare, gavo Lietuvos tautinio olimpinio komiteto olimpinio švietimo direktoriaus A. Gudiškio kvietimą šią tarptautinę dieną „Sportas už taiką pasaulyje“ paminėti balta – taikos spalva ir įsiamžinti vaizdinėje medžiagoje, kuria galėtume su visu pasauliu pasidalinti Lietuvos mokyklų ir ikimokyklinių įstaigų parama sportui ir taikai.
       Mokykloje olimpinį ugdymą koordinuojanti grupė pritarė šiai iniciatyvai ir pasiūlė gimnazistams balandžio 8–11 dienomis kūno kultūros pamokose dalyvauti dėvint baltos spalvos marškinėlius.
       Skirtingų klasių mokiniai, aptarę taikos prasmę bei sporto ir taikos sąsajas, vadovaujantis savanoriškumo principu, pasipuošė baltais marškinėliais ir solidariai su kitais olimpinės šeimos nariais paminėjo šią dieną.

SpTaika1 SpTaika2 SpTaika3