2012 m. naujam gyvenimui beveik po penkiasdešimties metų prikeltas stadionas. Jo atidarymo šventėje dalyvavo gimnazistai, rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Justinas Jasiukaitis, Švietimo skyriaus vedėja Irena Mažulienė, rekonstruoto stadiono pagrindinio darbų rangovo AB „Meresta“ generalinis direktorius Justinas Macijauskas, futbolo klubo „Kruoja“ direktorius Arūnas Šimeliūnas, Linkuvos seniūnė Kazimiera Bacevičienė.
       Su rekonstruoto stadiono atidarymu sveikino ir gimnazijos diektorius Vaclovas Stapušaitis. Futbolo klubo „Kruoja“ direktorius Arūnas Šimoliūnas įteikė dovanų – 3 naujus futbolo kamuolius ir simbolinius „Kruojos“ vienuolikės marškinėlius su „A“ lygoje rungtyniaujančių pakruojiečių autografais. AB „Meresta“ generalinis direktorius taip pat padovanojo kokybiškus krepšinio ir tinklinio kamuolius. Šokiu šventės dalyvius pasveikino „Erdvės“ merginos.
       Istorine tapusią dieną linkuviai paminėjo iškilmingai. Dirbtinės dangos krepšinio aikštelėje savo jėgas išbandė gimnazijos krepšininkai, susirungę su „Merestos“ krepšininkais. Rekonstruotame stadione buvo surengta parodomoji „Kruojos“ futbolo komandos treniruotė.
       Pagal projektą „Mokyklos stadiono rekonstrukcija, pritaikant Linkuvos bendruomenės reikmėms“ atlikta daug darbų: pakeista futbolo aikštės veja ir pastatyti nauji futbolo vartai, įrengtos sėdimos vietos žiūrovams, įrengta  dirbtinės dangos krepšinio aikštelė, šuolio į tolį ir rutulio stūmimo sektoriai, atnaujinta stadiono drenažo sistema. Šiandien atlikti darbai pasiteisina: mokiniai noriai renkasi į stadioną ir po pamokų jis retai kada būna tuščias.

Sta 1 Sta 4 Sta 7 Sta 8 Sta 12