Visai neseniai mokyklos sporto salę sudrebino tryliktasis krepšinio lygos sezonas.
       Tryliktajame sezone dalyvavo penkios komandos, kurios atkakliai varžėsi dviejuose pogrupiuose, tačiau į finalą pateko tik po vieną iš kiekvieno pogrupio. Finalinio mačo metu grūmėsi dvi klasės: 3ga ir 3gb. Šių klasių finale susirinko palaikyti nemaža mokyklos mokinių dalis, galėjome balkone pastebėti ir mokytojų, kurie ne šalčiau palaikė savo favoritus. Taip pat „Erdvės“ šokėjos savo entuziastiškais šokiais užkrėtė energija visus buvusius.
       Prieš prasidedant varžyboms kelias minutes apklausinėjau besiruošiančius žaisti komandų žaidėjus, kurie, tiesą pasakius, visi buvo nusiteikę puikiai!
       1. Šiandien mokyklos krepšinio finalas, ar daug pasirengimo prireikė, įdėjote daug darbo, aptarėte taktikas?
       Emilija: turėjome labai gerą mokytoją, kalbu apie Aurimą Plungę, iš jo nebuvo sunku visko išmokti. Žinoma, daug žaidėme, treniravomės, tikėjom, kad pastangos nenueis veltui.
       Brendonas: treniravomės, išliejome nemažai prakaito salėje.
       2. Kokia šiuo metu tavo savijauta? Ar jaudulys nepakirs kojų?
       Žygimantas: jaučiuosi šiek tiek susijaudinęs, laukia įtemptos varžybos, rimtai ruošėmės.
       Aurimas: Viskas puiku, savijauta gera.
       Mantas Mingaila: visko gali būti, tikiuosi, kad jaudulys nepakirs kojų.
       3. Kaip sutariate komandoje?
       Emilija: viskas puiku, žaidžiame labai sutartinai
       Lukas: gerai sutariame kaip komanda ir net kvėpuojame vienodai.
       Ilgosios pertraukėlės metu vyko metimų iš vidurio aikštės konkursas, kurį nugalėjo Karolis Stanevičius, naudingiausiu finalinių varžybų žaidėju išrinktas 3gb klasės komandos žaidėjas Aurimas Plungė, o geriausiais lygos teisėjas paskelbti – Benas Mačiulis ir Brendonas Knizikevičius.
       Pasibaigus varžyboms komandos išsirikiavo tokia tvarka: V vietą iškovojo 4g kl., IV – 2ga, III – 2gb, II – 3ga ir antrus metus iš eilės lygos nugalėtoja tapo 3gb klasės komanda.
       Tikimės, jog ir kitais metais sulauksime tokio susidomėjimo krepšiniu bei dar įnirtingesnių varžybų!

Kreps Lygos turn 2016 17 kt 1 kt 2 kt 3 kt 4 kt 5 kt 6 kt 7 kt 8 kt 9 kt 10 kt 11 kt 12