Gimnazijoje gruodžio 17–18 dienomis vyko tradicinis Linkuvos 22-asis „Kalėdinis krepšinio turnyras“. Jau sena tradicija tapęs jis sukviečia iš įvairių Lietuvos kampelių, užsienio šalių sugrįžti jaunimą, studentus, draugus į gimtąją Linkuvą. Dar mokykloje pamėgę šią sporto šaką, mielai randa laiko ir galimybių parungtyniauti, pabūti kartu.
       Turnyre varžėsi penkios komandos. Visos komandos stengėsi demonstruoti gražų žaidimą, įveikti savo varžovus. Pirmame etape išsiskyrė daugkartiniai Linkuvos čempionai „Bitos“, „Fizrukų“, „Eglučių“, „Gimnazijos-1“ komandos. Į antrąjį turnyro etapą nepatekusi Gimnazijos-2 “ komanda iškovojo penktą vietą. Per visą turnyrą nepralaimėjusi nei vienų rungtynių nugalėjo „Fizrukų“ komanda. Kapitonas – Justinas Rakauskas, žaidėjai: Audrius Mikalajūnas, Dovydas Vaškas, Dominykas Masilionis, Domantas Pivoris, Deividas Plungė, Žilvinas Staniulis ir Ernestas Žebrauskas. Nugalėtojams buvo įteikta taurė ir pirmos vietos medaliai. Antrąją vietą iškovojo „Bitos“, trečią – „Eglučių“, ketvirtą – „Gimnazijos-1“ komandos. Šio turnyro finalinių varžybų naudingiausiu žaidėju išrinktas Deividas Plungė.

Kūno kultūros mokytojas  Algimantas Masilionis

KKK 1 KKK 2 KKK 3 KKK 4 KKK 5 KKK 6 KKK 7 KKK 8 KKK 9 KKK 10 KKK 12 KKK 13 KKK 14 KKK 15 KKK 16