2016 m. gruodžio 2 d. Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Pakruojo rajono policijos komisariatas organizavo prevencinį – sportinį renginį 5–8 klasių Pakruojo rajono mokyklų vaikams „Bendraukim ir bendradarbiaukim 2016“. Renginio tikslas – užtikrinti vaikų ir jaunimo užimtumą, suteikiant jiems galimybę turiningai ir prasmingai praleisti laisvalaikį, skatinti sportinę veiklą, sveikos gyvensenos principus; siekti, kad psichotropinių medžiagų plitimas ir vartojimas moksleivių tarpe būtų netoleruotinas, sukurti vaikams ir jaunimui palankią terpę saviraiškai, gebėjimų demonstravimui.
       Renginio programoje buvo numatytas komandų prisistatymas priimtinais būdais ir paruoštų namų darbų – plakato, sveiko gyvensenos, psichotropinių medžiagų vartojimo prevencijos temomis. Vyko „Vikrumo estafetė“ ir „Krepšinio kitaip“ metimų į krepšį su bokso pirštinėmis rungtys, bei situacinė rungtis „Suteik pirmąją pagalbą“.
       Linkuvos gimnazijos mokinių komandą „Saulė“, kurią sudarė 6 asmenys (Gabija Vitkauskaitė, Gabija Požaitytė, Eglė Mickeliūnaitė (7b kl.) ir Deividas Samuitis, Algimantas Zajarskas, Edvinas Martišius (8a kl.)) lydėjo sėkmė – žaidynėse užimta I vieta. Organizatoriai įteikė čempionų taurę, medalius ir padėkos raštus, bei saldžiąsias dovanėles. Neliko nepastebėta ir Linkuvos komandos palaikymo sirgalių grupė, kurią komisija įvardino buvus geriausia palaikymo komanda.
       Labai malonu, kada nuslūgus džiaugsmingoms emocijoms ir aptarus dalyvavimą renginyje, mokiniai įvardijo sėkmės priežastį – visi buvo vieningi ir draugiški.
       Šaunuoliai!

Komandos vadovė Lina Alekseriūnienė, kūno kultūros mokytoja

Sau 1 Sau 2 Sau 3 Sau 4 Sau 5 Sau 6 Sau 7 Sau 8