Lapkričio 23 dieną, po 6 pamokų į gimnazijos sporto salę rinkosi nemažas būrys žiūrovų ir, aišku, stipriausi ir drąsiausi gimnazijos vaikinai. Lietuvos armijos karių dienos proga gimnazijoje jau daugiau kaip du dešimtmečius yra rengiamas „Stipruolio“ konkursas. Norint tapti šio konkurso nugalėtoju ar prizininku, reikalingas užsispyrimas, jėga ir drąsa. Siekiant pagerinti konkurso bent vieną rekordą, reikia ruoštis gana rimtai, daug laiko ir daug prakaito išlieti treniruoklių salėje.
       Konkurse jėgas panoro išbandyti penki dalyviai. Jie varžėsi tradicinėse rungtyse: prisitraukimuose prie skersinio, 2 kg kimštinio kamuolio metime, 24 kg svarmens stūmime, štangos nuo krūtinės stūmime gulint ir 5 kg svarmens laikyme.
       Šiame konkurse buvo pagerinti du gimnazijos rekordai. Pirmoje prisitraukimų rungtyje nepralenkiamas buvo Robertas Jurginiauskas. Jis prisitraukė 25 kartus. Keturias iš penkių rungtis laimėjęs Brendonas Knizikevičius buvo aiškus konkurso lyderis. Jis kimštinį kamuolį numetė 14,28 m., štangos stūmimo rekordą kilstelėjo iki 125 kg. Rekordas priklausė Domantui Marcinkevičiui (2011 m), pagerino ir paties pernai pasiektą 5 kg svarmens laikymo rekordą – 1.15 min.
       Susumavus visų rungčių rezultatus, 2016 metų stipriausiu gimnazijos vaikinu, antrus metus iš eilės tapo Brendonas Knizikevičius. Antrą vietą iškovojo Robertas Jurginiauskas, trečią – Erikas Stanikaitis, ketvirtą – Skirmantas Molnikas, penktą – Erikas Meškonis. Nugalėtojui ir prizininkams buvo įteikta taurė ir medaliai, dalyviams prisiminimo diplomai.

Kūno kultūros mokytojas Algimantas Masilionis

StK 1 StK 2 StK 3 StK 4 StK 5 StK 6 StK 7 StK 8 StK 9 StK 9 1