Sausio mėnesio pabaigoje gimnazijoje vyko kasmetinės stalo teniso varžybos. Varžėsi nemažas būrys mergaičių ir berniukų. Varžybose I–IV vietas iškovojo: Aurelija Vitkauskaitė 1ga kl., Rugilė Vaškaitė 1gb kl, Roberta Kymantaitė 1ga kl, Aneta Rekytė 6b kl. Berniukų grupėje: Deividas Samuitis 7a kl., Almantas Klevinskas 7b kl., Romualdas Miliauskas 7b kl., Tadas Kriščiūnas 1ga kl. Šie gimnazijos stalo tenisininkai atstovavo gimnazijai rajoninėse moksleivių varžybose, kur pasirodė puikiai. Mergaitės ir berniukai iškovojo pirmąsias vietas. Vasario 4 dieną dalyvavo  zoninėse varžybose Joniškio „Saulės“ pagrindinėje mokykloje. Berniukai, įveikę Biržų ir Radviliškio rajonų stalo tenisininkus, iškovojo V-ąją vietą. Mergaitės, įveikusios Panevėžio ir Biržų tenisininkes, iškovojo prizinę III-ąją vietą.

Tenisas 1 Tenisas 2 Tenisas 3 Tenisas 4 Tenisas 5 Tenisas 6 Tenisas 7