Vienuoliktajame (LGKL) Linkuvos gimnazijos vaikinų „Krepšinio lygos“ sezone varžėsi keturios komandos. Pirmi metai, kada lygos nuostatai leido komandas sudaryti iš paralelinių klasių. Varžybos buvo organizuojamos dviem ratais, nugalėtojai ir prizininkai išaiškinti pagal iškovotus taškus. Pasibaigus 2014–2015 mokslo metų krepšinio lygos sezonui, išaiškinti prizininkai: 1gab klasių komanda iškovojo trečiąją vietą, antrąją – 3gab klasių komanda, o čempionais tapo 4gab abiturientų komanda. Žilvinas Staniulis ir Deividas Plungė išrinkti geriausiais krepšinio lygos teisėjais, o naudingiausiu paskutiniųjų antrojo rato varžybų žaidėju žiūrovų išrinktas Dominykas Masilionis. Komandoms prizininkėms įteiki diplomai, medaliai, čempionams – pereinamoji taurė, geriausiems teisėjams, naudingiausiam žaidėjui – taurės. 

Kreps lyga1 2015 Kreps lyga2 2015 Kreps lyga3 2015 Kreps lyga4 2015 Kreps lyga5 2015 Kreps lyga6 2015