Linkuvos gimnazijos mokiniai penktą kartą sėkmingai dalyvavo šeštame Lietuvos mokinių rašinių konkurse, kurį organizavo Lietuvos sporto muziejus, Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centras, Kūno kultūros mokytojų asociacija ir LTOK Kauno apskrities taryba.
       Šių metų mokinių rašinių konkurso tema – sporto ir meno darna. Savo rašiniuose ir vaizdinėse pateiktyse gimnazistai atskleidė savitą požiūrį, kaip gyvenime dera sportas ir menas. Eglė pasakojo apie karate, Mantas – apie akrobatinį motociklų sportą, o Aistė – apie sporto ir meno darną, kurią įžvelgia per šeimos prizmę.
       KOMISIJOS ĮVERTINIMAI:
       5–6 klasių grupėje – EGLĖ MICKELIŪNAITĖ (5b klasė) – laureatė nominacijos „Už originalias mintis apie sporto ir meno sąsajas” – taurė, medalis ir diplomas už nuoširdų dalyvavimą rašinio „Sporto ir meno darna“ konkurse.
       9–10 klasių grupėje – MANTAS KANAPECKAS (2ga klasė) – medalis ir diplomas už nuoširdų dalyvavimą rašinio „Sporto ir meno darna“ konkurse, už pareikštas mintis, samprotavimus apie sporto ir meno sąsajas.
       11–12 klasių grupėje – AISTĖ KANAPECKAITĖ (4gb klasė) – I vieta – taurė, medalis ir diplomas už nuoširdų dalyvavimą rašinio „Sporto ir meno darna“ konkurse, už pareikštas mintis, samprotavimus apie sporto ir meno sąsajas.
       Mokytoja LINA ALEKSERIŪNIENĖ – Padėkos raštas už nuoširdų bendradarbiavimą su Lietuvos sporto muziejumi, LTOK Kauno apskrities taryba, Lietuvos kūno kultūros mokytojų asociacija ir Lietuvos neformaliojo švietimo centru rengiant mokinių rašinių konkursą „Sporto ir meno darna“.
       Daugiau informacijos http://www.lietuvossportomuziejus.lt/

rask1 rask2 Sporto muziejaus direktorius P. Majauskas, nominantai – E. Mickeliūnaitė, L. Alekseriūnienė, A. Kanapeckaitė ir M. Kanapeckas