Kiekvienais metais Mokytojų diena vis kitokia ir kartu tokia pati: antrokai gimnazistai puošia mokyklą, kabinetų duris, mokytojų kambarį, o abiturientai  čia pasveikina pedagogus ir išeina vesti jų pamokų – prasideda savivaldos diena. Mokytojams taip pat vyksta pamokos, koncertai, viktorinos arba rodomi šia proga sukurti filmai... Visada sulaukiame įvairiausių svečių. Šįkart maloniai nustebino Linkuvos kultūros centro direktorius M. Zubas ir jį lydintis S. Kilius. Dažnai vieši Linkuvos seniūnė K. Bacevičienė, gimnazijos tarybos tėvai, bankų atstovai... Skanių dovanų ir gražių žodžių nepamiršta valgyklos moterys.
       Žinoma, diena šiek tiek trumpesnė, nes mokytojai išvažiuoja į renginį rajone arba keliauja po Lietuvą. Šiemet apsilankėme Naisiuose, pernai – Joniškėlyje, keliavome į Anykščius, Šiluvą, Šeduvą, Biržus, Šiaulius, Kelmę... Profesinė šventė visada žavi ir įsimintina.

Mokytoja Aldona Ašmonavičienė

md1 md2 md3 md4 md5 md6