Atestatų įteikimo šventės tradicija gimnazijoje nuolat kinta. Paskutiniu metu ji sutampa su didžiausia Linkuvos švente – Škaplierna. Nuo gimnazijos pajuda abiturientų ir pedagogų eisena. Visi  skanduodami, dainuodami ar lydimi muzikos traukia per miestelį į šventiškai papuoštą bažnyčią, kur aukojamos Šv. Mišios už abiturientus, mokytojus ir tėvelius. Paskui visi renkasi į kultūros centrą, čia abiturientų laukia dovana – jaunatviškas žymių Lietuvos aktorių ar dainininkų koncertas. Iškilmingai įteikus Brandos atestatus, visi fotografuojasi prie rašytojo J. Paukštelio paminklo „Čia mūsų namai“, kad visada prisimintų, jog yra laukiami, mylimi, kad gali didžiuotis savo gimnazija ir savo gimtine, kur juos benublokštų likimo vingiai.

Abiturientų ir pedagogų eisena Atest 1 Šventės svečiai: Seimo narys V. Gailius, seniūnė K. Bacevičienė, merė A. Jasiūnienė Šių metų Albino Kurkulio šeimos fondo premijos laimėtojos Justina Nemunytė ir Inesa Šlevaitė Atsisveikinimas su Linkuva prie rašytojo J. Paukštelio paminklo „Čia mūsų namai“ Atestatai – mūsų!

Nuotraukos fotografo V. Pėželio