Liepos 11 dieną gimnazijoje netilo linksmas šurmulys. Nors vasaros atostogos mokiniams gerokai įsibėgėjo, čia paskutinį kartą sugrįžo abiturientai. Šventiškai pasipuošę, nešini balionais, jie atestatų įteikimo šventę pradėjo tradicine eisena nuo Linkuvos gimnazijos iki bažnyčios, kur buvo aukojamos šventos mišios, kunigas Edvardas Zeidotas pašventino atestatus. Linkuvos kultūros namuose visų laukė nuostabi aktorės Nijolės Narmontaitės meninė programa. Aktorė dainavo, deklamavo eiles, vaidino. Pasirodymo metu žiūrovai juokėsi, sakė vieni kitiems palinkėjimus ir netgi turėjo progą apsikabinti. Po aktorės pasirodymo prasidėjo oficialioji dalis – atestatų įteikimas. Gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis džiaugėsi, kad šiemet mokiniai egzaminuose pelnė net tris šimtukus: Vita Stanevičiūtė šimtuką gavo iš istorijos egzamino, o Laurynas Simonaitis ir Ernestas Kuginys iš informacinių technologijų egzamino. Mokiniai pasiekė puikius rezultatus ir kituose egzaminuose – Goda Mockūnaitė iš lietuvių kalbos egzamino gavo 99 balus, Gytis Makarevičius iš matematikos pelnė 98. Abiturientams padėkas, gražius žodžius skyrė ne tik direktorius, auklėtojos, bet ir svečiai: seimo narys Vitalijus Gailius, seimo nario padėjėjas Gintaras Šurna, Linkuvos seniūnė Gitana Pašiškevičienė. Šiemet taip pat vėl įteikta kasmetinė Albino Kurkulio premija geriausiems mokiniams – 500 dolerių mokyklos bendruomenė nusprendė padalyti šimtukininkams L. Simonaičiui, E. Kuginiui, V. Stanevičiūtei ir garbės gimnazistui G. Makarevičiui. Išdalijus atestatus, abiturientai bei mokytojai skubėjo tradicinei nuotraukai prie paminklo „Čia mūsų namai“, skirto J. Paulšteliui.
       XCII laidos abiturientai ir jų tėveliai dėkoja už gražią atestatų įteikimo šventę ir ypatingą aktorės meninę programą.

XCII laidos abiturientė Austėja Lipskytė

Atest 1 Atest 2 Atest 3 Atest 4 Atest 5 Atest 6 Atest 7 Atest 8 Atest 9

Nuotraukos fotografo Vidmanto Pėželio