Kasmet gimnazijoje Vasario 16-osios šventė – tai gražiausias, iškilmingiausias metų koncertas, kurį parodo gimnazijos meno kolektyvai, geriausi skaitovai. Dažniausiai jis vyksta du kartus: pradinukams ir vyresniesiems ugdytiniams bei vaikų programos atėjusiems pažiūrėti tėveliams. Šventės metu apdovanojami įvairių olimpiadų, konkursų, varžybų prizininkai ir jų mokytojai, skelbiamas Garbės gimnazisto vardą pelnęs abiturientas. Šiais metais juo tapo 4gb klasės mokinys Dominykas Masilionis (auklėtoja Nijolė Mikalajūnienė).
       Jubiliejinė Kovo 11-oji buvo netradicinė. Pilnutėlė kultūros centro salė vargiai sutalpino visus susirinkusius pažiūrėti monospektaklį pagal Just. Marcinkevičiaus dramą „Mindaugas“. Dvidešimt penktajam Laisvės pavasariui skambėjo aktoriaus ir režisieriaus Donato Voverio žodis.

Mokytoja Aldona Ašmonavičienė

kov1 kov2