Balandžio pirmąjį penktadienį (7 dieną) Šeduvos gimnazijoje jau 9-tą kartą nuskambėjo prancūziškos dainos. Čia vyko respublikinis prancūziškos dainos festivalis-konkursas „L‘amour change le monde!“ („Meilė keičia pasaulį!“). Šiemet į festivalį atvyko atlikėjai iš 21 Lietuvos mokyklos. Šventėje dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio, Anykščių, Radviliškio, Alytaus, Pakruojo rajonų ir miestų.
       Mūsų gimnazijos merginų vokalinis ansamblis 9–12 klasių grupėje ansamblių kategorijoje laimėjo II vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerijos II laipsnio Diplomu. Senjorų klubo „Šeduvos svajokliai“ atstovei patiko ansamblio atliekama daina „La Seine“ ir apranga, todėl merginos laimėjo šio klubo įsteigtą saldųjį prizą.
       Šiame festivalyje – konkurse dalyvavo Aurėja Dzevečkaitė, Eglė Mickeliūnaitė, Gabija Vitkauskaitė, Marija Kacilevičiūtė, Irmantė Samuitytė, Aurinta Žvirblytė, Austėja Makarevičiūtė, Emilija Pukevičiūtė, Rosita Vaškaitė, Ieva Ožiūnaitė. Dalyves konkursui ruošė mokytojos Daiva Kacilevičienė, Vaiva Klupšienė, Nijolė Mikalajūnienė, Rima Stapušaitienė.

Prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė

Pranc fest dipl 2017 100 1906 100 1907 100 1910

Gražiausi žodžiai, šokiai, dainos Linkuvos gimnazijos mokinių gegužės 5 dieną buvo skirtos visoms mamoms, močiutėms. Mamas sveikino pradinių klasių mokinių ansamblis, šokėjai „Džentelmenai“, 2 klasės skaitovai – Nerilė, Klaudija ir Edvinas, šeštokai Erikas ir Andrėja.
       Dainas mamoms dovanojo solistės Gabrielė Gaigalaitė ir Emilija Pukevičiūtė, kuri kartu savo broliu Šarūnu Pukevičiumi buvo renginio vedėja ir atlikėja. Drąsiai scenoje jautėsi solistas Lukas Kucevičius atlikdamas dainą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“.
       Dainas keitė ritminis šokis „Draugystė“, pradinių klasių mokinių šokis „Pakalikai“, vyresniųjų polka „Op op“. Paklausyti ir susimąstyti kvietė Vakario Balčiūno ir Marijos Kacilevičiūtės dueto atliekama daina  „Trys tylios minutės“, Gretos Valantiejūtės pianinu atliekamas kūrinys „Orkestro Barkarolė“ muzika, merginų ansamblio ir jaunučių choro atliekamos dainos.
       Šventėje buvo apdovanoti mokiniai pelnę nominacijas:
       „Metų menininkas“ nominacija skirta 3gb klasės mokinei Emilijai Pukevičiūtei,
       „Geriausias draugas“ nominacija skirta 2gb klasės mokinei Nidai Šimkūnaitei,
       „Metų įvaizdis“ nominacija skirta 5b klasės mokiniui Nojui Strockiui,
       „Sporto entuziastas“ nominacija skirta 3ga klasės mokiniui Brendonui Knizikevičiui,
       „Metų eruditas“ nominacija skirta 3gb klasės mokinei Živilei Aušraitei,
       „Mažasis aktyvistas“ nominacija skirta 3b klasės mokinei Ignei Kučinskaitei.

MD 1 MD 2 MD 3 MD 4 MD 5 MD 6 MD 7 MD 8 MD 9 MD 10 MD 11 MD 12 MD 13 MD 14 MD 15 MD 16 MD 17 MD 18

Balandžio 21 dieną Linkuvos gimnazijos mokiniai šventė Jurgines. Vaikai buvo supažindinti su šia švente, jos tradicijomis ir papročiais. Piemenukų dainą padainavo penktokas Lukas Kucevičius. Šeštos klasės mokinys Jonas Čeponis atliko piemenuko skaičiuotę, penktokė Skaistė Poškutė linksmino visus grodama akordeonu. Renginį vedė 3gb klasės mokinė Emilija Pukevičiūtė. Renginio organizatorė – gimnazijos bibliotekininkė Virginija Sidorova.

Jurg

Vasario 14 d. Linkuvos gimnazijoje vyko viktorina „Ką žinau apie Lietuvą“. Dalyvavo Linkuvos, Žeimelio, Balsių ir Pakruojo mokyklų 3–4 klasių mokiniai. Komandos atsakinėjo į klausimus apie gimtojo krašto istoriją, svarbiausius įvykius, žymias vietas, iškilias asmenybes.
       Dėkojame Žeimelio gimnazijos spec. pedagogei D. Freibergienei, Pakruojo „Žemynos“ pagrindinės mokyklos spec. pedagogei G. Poškuvienei, logopedei I. Juzumienei, Balsių pagrindinės mokyklos spec. pedagogei V. Klovienei, mokytojai A. Juciuvienei ir Linkuvos gimnazijos mokytojoms J. Gelžinienei ir D. Tamašaitienei už komandų paruošimą ir dalyvavimą renginyje.

Logopedės Odeta D. ir Reda P.

Vas 2017 1 Vas 2017 2

2017-01-23 dieną Linkuvos gimnazijoje prasidėjo užsienio kalbų savaitė. Ji tęsėsi iki 2017-01-27 dienos.
       Pirmadienį vyko šalių, kurių kalbų mokomės, pristatymas aktų salėje. Mokiniai kalbėjo apie šalies grožį, išskirtinumą bei unikalumą. Įdomiausia tai, kad visi galėjo išgirsti tris užsienio kalbas gyvai. Už pristatymus dėkojame Jogailai Jarašūnui 3ga, Emilijai Pūkevičiūtei 3gb bei Indrei Martišiūtei 2gb, Rugilei Baikaitei 2gb, Rositai Pakalnytei 2ga ir Ritai Mačiulytei 2ga.
       Antradienį mokiniai vertė tekstus į lietuvių kalbą iš rusų, anglų ir prancūzų kalbų.
       Trečiadienį gimnazijos antrame aukšte buvo eksponuojami mokinių pagaminti atvirlaiškiai skirti Valentino dienai. Mokiniai turėjo pagaminti atvirlaiškius bei sukurti ketureilį su konkrečiais žodžiais. Svarbiausia, kad atvirlaiškiuose būtų anglų, rusų ir prancūzų kalbų eilės.
       Ketvirtadienis buvo pats linksmiausias. Tai „Muzikinės kaukės“ diena. Mokiniai, pagal paskirtą užsienio kalbą, turėjo paruošti muzikinį pasirodymą. Labai džiaugiamės ir dėkojame už nuostabius ir labai įdomius pasirodymus.
       Penktadienį, sausio 27 dieną įvyko užsienio kalbų savaitės uždarymas ir apdovanoti visi dalyvavusieji „Muzikinėje kaukėje“ bei išrinkti geriausi vertėjai bei Valentino dienos atvirlaiškio kūrėjai. Nuoširdžiai dėkojame visiems dalyvavusiems ir lauksime kitais metais.

Užsienio kalbų mokytojos

En sav 1 En sav 2 En sav 3 En sav 4 En sav 5