Linkuvos gimnazijos mergaičių ansamblis „Lašas po lašo“ tapo laureatais kas du metai vykstančiame vokalinės-instrumentinės muzikos festivalyje „Žalia nata“ Rozalimo pagrindinėje mokykloje. Konkurse dalyvavo jaunieji muzikantai ir dainininkai iš Pakruojo rajono Klovainių, Rozalimo, Balsių, Lygumų pagrindinių mokyklų, Linkuvos, Žeimelio gimnazijų, Radviliškio rajono Baisogalos mokyklos. Pradžioje gražios šventės žiūrėjome J. Lyguto miuziklą „Juokų diena“, kurią atliko Rozalimo mokyklos mokiniai. Po konkurso vyko smagi Šiaulių universiteto docento Ramanausko linksmoji pamokėlė, kurios metu visi dalyviai mokėsi idomiau ploti ritmą pagal skambančią muziką, žaisti įvairius muzikinius žaidimus. Konkurso laureatais tapo Rozalimo pagr. mokyklos instrumentinis orkestras, Baisogalos gitaristų ansamblis ir Linkuvos gimnazijos merginos.
       Komisijai vadovavo Šiaulių universiteto dėstytojas Juozas Lygutas (Miuziklo autorius)

Muzikos mokytoja Vaiva Klupšienė

Muzikos festivalis 2017