Lapkričio 25 dieną, šeštadienį, Linkuvos gimnazija nerimo nuo ryto iki vakaro. Šį šeštadienį vyko kai kas nepaprasto – moksleiviams skirtas renginys „Mozaika 2017“. O tai tikrai spalvota mozaika: savanoriškos veiklos supažindinimo diskusijos, platesnis „Erasmus +“ ir savanoriškos veiklos supažindinimas, paskaita „Bendraukime sveikatos kalba 2017“, pokalbiai su savanoriais, komandinės užduotys ir treniruotės su sportine estafete.
       Be Linkuvos gimnazijos moksleivių dalyvavo šešios rajono mokyklų komandos: Pakruojo „Atžalyno“ ir Žeimelio gimnazijos, „Žemynos“, Balsių, Lygumos ir Rozalimo pagrindinės mokyklos ir PAJC (Pakruojo Atviras Jaunimo Centras). Iš viso mūsų buvo net virš 130 žmonių!
       Be mokinių ir mokytojų, buvo ir kitų ypatingų svečių, kaip pats Pakruojo meras Saulius Gegieckas, administracijos direktorė E. Kižienė, švietimo skyriaus specialistė G. Plungienė, Linkuvos miesto seniūnė G. Pašiškevičienė. Gyvą muziką dovanojo Pasvalio ansamblis „Dibidak“. Šiame renginyje tikrai netrūko geros nuotaikos, žmonių ir veiklos. Čia tikrai nebuvo kam nuobodžiauti: nuo pasiklydusius svečius lydėjusių Linkuvos gimnazijos savanorių iki mokytojams ar mokiniams skirtų diskusijų, įvairiausių sportinių užduočių.
       Renginio pradžioje, mokyklos pasakė savo originalius šūkius. Po to mūsų laukė įdomios diskusijos apie sveikatą „Bendraukime sveikatos kalba 2017“, komandinio darbo planavimą, bei pačių savanorių istorijos gyvai. Labiausiai sujaudinusi istorija buvo „Misija Sibiras 17“ savanorio dalyvio pasakojimas. Mokiniai gavo progą pasikalbėti su savanoriais ir asmeniškai. Po pietų mus išjudino komandinės užduotys, Zumba, aerobikos ir Kangoo jumps treniruotės. Kai mokiniai padarė mankštas, jau laukė sudėtingesnė estafetė prieš kitas mokyklas, kurią sugalvojo Linkuvos gimnazijos kūno kultūros mokytoja L. Alekseriūnienė. Pasistiprinę ir pailsėję valgykloje ėjome į apdovanojimus.
       Nė vienas neliko nuskriaustas, nes visos mokyklos gavo ir po titulą, ir po apdovanojimą. Linkuva, nors ir laimėjo 4 vietą estafetėje, gavo ne tik prizų, bet ir sveikinimų artėjančiam mokyklos šimtmečiui su padėka už tai, kad priėmė visus svečius. Pratęsti šią tradiciją pasisiūlė Pakruojo „Žemynos“ pagrindinė mokykla. Šitaip užbaigėme savo spalvotą mozaiką.

Parengė Linkuvos gimnazijos komandos dalyvis Erikas Meškonis 3ga

Moz0 Moz1 Moz2 Moz3 Moz4 Moz5 Moz6 Moz7