Balandžio pirmąjį penktadienį (7 dieną) Šeduvos gimnazijoje jau 9-tą kartą nuskambėjo prancūziškos dainos. Čia vyko respublikinis prancūziškos dainos festivalis-konkursas „L‘amour change le monde!“ („Meilė keičia pasaulį!“). Šiemet į festivalį atvyko atlikėjai iš 21 Lietuvos mokyklos. Šventėje dalyvavo mokiniai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Kėdainių, Šiaulių, Panevėžio, Pasvalio, Anykščių, Radviliškio, Alytaus, Pakruojo rajonų ir miestų.
       Mūsų gimnazijos merginų vokalinis ansamblis 9–12 klasių grupėje ansamblių kategorijoje laimėjo II vietą ir buvo apdovanotas Lietuvos Respublikos Švietimo ir Mokslo ministerijos II laipsnio Diplomu. Senjorų klubo „Šeduvos svajokliai“ atstovei patiko ansamblio atliekama daina „La Seine“ ir apranga, todėl merginos laimėjo šio klubo įsteigtą saldųjį prizą.
       Šiame festivalyje – konkurse dalyvavo Aurėja Dzevečkaitė, Eglė Mickeliūnaitė, Gabija Vitkauskaitė, Marija Kacilevičiūtė, Irmantė Samuitytė, Aurinta Žvirblytė, Austėja Makarevičiūtė, Emilija Pukevičiūtė, Rosita Vaškaitė, Ieva Ožiūnaitė. Dalyves konkursui ruošė mokytojos Daiva Kacilevičienė, Vaiva Klupšienė, Nijolė Mikalajūnienė, Rima Stapušaitienė.

Prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė

Pranc fest dipl 2017 100 1906 100 1907 100 1910