Gražiausi žodžiai, šokiai, dainos Linkuvos gimnazijos mokinių gegužės 5 dieną buvo skirtos visoms mamoms, močiutėms. Mamas sveikino pradinių klasių mokinių ansamblis, šokėjai „Džentelmenai“, 2 klasės skaitovai – Nerilė, Klaudija ir Edvinas, šeštokai Erikas ir Andrėja.
       Dainas mamoms dovanojo solistės Gabrielė Gaigalaitė ir Emilija Pukevičiūtė, kuri kartu savo broliu Šarūnu Pukevičiumi buvo renginio vedėja ir atlikėja. Drąsiai scenoje jautėsi solistas Lukas Kucevičius atlikdamas dainą „Aš širdyje labai myliu savo mamą“.
       Dainas keitė ritminis šokis „Draugystė“, pradinių klasių mokinių šokis „Pakalikai“, vyresniųjų polka „Op op“. Paklausyti ir susimąstyti kvietė Vakario Balčiūno ir Marijos Kacilevičiūtės dueto atliekama daina  „Trys tylios minutės“, Gretos Valantiejūtės pianinu atliekamas kūrinys „Orkestro Barkarolė“ muzika, merginų ansamblio ir jaunučių choro atliekamos dainos.
       Šventėje buvo apdovanoti mokiniai pelnę nominacijas:
       „Metų menininkas“ nominacija skirta 3gb klasės mokinei Emilijai Pukevičiūtei,
       „Geriausias draugas“ nominacija skirta 2gb klasės mokinei Nidai Šimkūnaitei,
       „Metų įvaizdis“ nominacija skirta 5b klasės mokiniui Nojui Strockiui,
       „Sporto entuziastas“ nominacija skirta 3ga klasės mokiniui Brendonui Knizikevičiui,
       „Metų eruditas“ nominacija skirta 3gb klasės mokinei Živilei Aušraitei,
       „Mažasis aktyvistas“ nominacija skirta 3b klasės mokinei Ignei Kučinskaitei.

MD 1 MD 2 MD 3 MD 4 MD 5 MD 6 MD 7 MD 8 MD 9 MD 10 MD 11 MD 12 MD 13 MD 14 MD 15 MD 16 MD 17 MD 18