2017-01-16 Linkuvos gimnazijoje prasidėjo tiksliųjų mokslų savaitė, į kurią buvo kviečiami dalyvauti visi, kas neabejingi tiksliesiems mokslams.
       Pirmadienį 5 kl. mokiniai išbandė savo gebėjimus mintino skaičiavimo konkurse „Matmintinis“.
       Antradienį vyresniųjų klasių mokiniai dalyvavo matematikos konkurse, kuriame reikėjo išspręsti testą, kryžiažodį ir atlikti loginę užduotį.
       Egzaminatoriuje pateiktą testą be klaidų išsprendė 3gb ir 4g klasės mokiniai. Kryžiažodį geriausiai išsprendė 3gb ir 2ga klasė, o loginę užduotį teisingiausiai atliko 3ga klasės mokiniai.
       Susumavus rezultatus paaiškėjo, kad nugalėtojais tapo 3gb klasė, antrąją vietą užėmė abiturientai ir trečią iškovojo 2ga klasė. Dėkojame visiems konkurse dalyvavusiems mokiniams, o ypač tiems, kurie subūrė draugus užduotims atlikti.
       Trečiadienį vyko matematikos olimpiados I turas. Olimpiados nugalėtojais tapo ir kelialapius į II turą iškovojo šie mokiniai: Strockis Nojus, 5b; Zubrytė Justina, 5a; Jaskevičius Matas, 5b; Čeponytė Gabrielė, 6b; Mačiulis Justas, 6b; Mikolaitis Dovidas, 6b; Dolumbauskas Mantas, 7b; Kleinas Aldas, 7b; Meškonytė Gabrielė, 7a; Zinkevičiūtė Ugnė, 8a; Plačiakytė Erika, 8b; Lebeda Benas, 8b; Aušraitė Vakarė, 8a; Kacilevičiūtė Marija, 1ga; Samuitytė Irmantė, 1ga; Makarevičiūtė Austėja, 2ga; Stanevičius Karolis, 2gb; Beleckas Mangirdas, 2ga; Mackevičiūtė Eimilė, 3gb; Aušraitė Živilė, 3gb; Pašakarnis Paulius, 4g; Niekis Žygimantas, 4g.
       Ketvirtadienį gimnazijos parlamento narės Nida Šimkūnaitė ir Marija Kacilevičiūtė 1g klasių vaikinams pravedė konkursą  „Ekonomika aktyviai“. Vaikinai rinkosi klausimus ir už teisingus atsakymus gavo „eurus“, praktinė užduotis buvo reklamuoti nurodytą produktą. 1gb klasės vaikinų komanda sužavėjo išradingumu atlikdami praktinę užduotį, tačiau į teorinius klausimus geriau atsakė 1ga klasės vaikinai, todėl jiems atiteko I vieta. Šaunuoliai 1ga klasės vaikinai.
       Ketvirtadienį vyko ir matematinė viktorina „Praktinė matematika“ 6–7 klasių mokiniams, kurią vedė 8b klasės mokiniai. Mokiniai pasiskirstė į A ir B klasių komandas. Jiems teko spręsti praktinius matematikos uždavinius, matuoti monetų skersmenis ir skaičiuoti jų plotą, netgi skusti bulvę ir išmatuoti ilgiausią lupeną, kurti eiles apie matematiką. Vadovaujant aštuntokams Šarūnui ir Akvilei, vyko gan atkakli kova tarp A ir  B komandų. Nuoseklesni ir atkaklesni buvo B klasių atstovai: Austėja, Jonas, Justas, Aldas, Mantas, Džiugas. Sveikiname B klasių komandą.
       Pirmadienį vyko Tiksliųjų mokslų savaitės rezultatų pristatymas, įteikti apdovanojimai ir kelialapiai.

M Sav 1 M Sav 2 M Sav 3 M Sav 4 M Sav 5 M Sav 6 M Sav 7 M Sav 8