Motinos dienos koncerto metu, kada susirinko mamos pasidžiaugti savo vaikais, jų pasiekimais, gimnazijos taryba kaip ir praėjusiais metais nusprendė apdovanoti geriausius mokinius.
     Pirmoji nominacija „Mažasis aktyvistas“. Smagu, kad ir mažieji nori gerai mokytis, aktyviai dalyvauja įvairiuose renginiuose ir konkursuose, šoka, dainuoja, yra draugiški ir supratingi. Į šią nominaciją pretendavo:
     Vilma Radavičiūtė, 3b kl.
     Aušrinė Kaulinytė, 2a kl.
     Andrėja Valeškaitė, 3a kl.
     Aurėja Dzevečkaitė, 4b kl.
     Gabrielė Meškonytė, 4a kl.
     Nominacijos laimėtoją Gabrielę Meškonytę pristatė pavaduotoja ugdymui Daiva Danielienė:
     Už aktyvų dalyvavimą rajono kvadrato varžybose ir sporto olimpiadoje, už dalyvavimą matematikos rajoninėje olimpiadoje bei matematikos konkurse „Kengūra“ bei respublikinėje pradinių klasių mokinių pažintinėje – praktinėje konferencijoje „Augu su knyga“, kuriame skaitė pranešimą „Skaitymo nauda“ ir buvo apdovanota padėkos raštu, už meilę knygai, už norą šokti, už tai, kad puikiai mokosi, yra draugiška, mylima vaikų, geranoriška, padedanti kitiems.
     Kita nominacija – „Metų skaitytojas“.
     Reikia pasidžiaugti, kad šiais informacinių technologijų laikais yra mokinių, kurie susidraugauja su knyga ir randa jai laiko. Į šią nominaciją pretendavę mokiniai per šiuos mokslo metus perskaitė nuo 17 iki 46 knygų. Į nominaciją „Metų skaitytojas“ pretendavo:
     1. Paulius Pašakarnis, 1ga kl.
      2. Emilija Pukevičiūtė, 8b kl.
      3. Roberta Kymantaitė, 7a kl.
      4. Roberta Žilinskytė, 2ga kl.
      5. Skirmantė Juškaitė, 5a kl.
     Laimėtoją Emiliją Pukevičiūtę, perskaičiusią 46 knygas, paskelbė lietuvių kalbos mokytoja ir auklėtoja Birutė Deveikienė.
     Į nominaciją „Skambiausias balsas“ pretendavo:
     Toma Bučaitė, 8b kl.
     Lina Bučaitė, 8a kl.
     Laimėtoją Liną Bučaitę pristatė muzikos mokytoja Vaiva Klupšienė:
     Lina – neįgaliųjų konkurso „Perliukai“ zoninio turo 2-osios vietos laimėtoja, respublikinio vaikų ir jaunimo konkurso „Dainų dainelė“ rajoninio turo, koncertų ir projektų nuolatinė dalyvė.
     Džiaugiamės, kad mūsų gimnazijoje yra stiprių mokinių, kurie neplaukia pasroviui, neužsikrečia mokslo neigimu, priešingai, jie suvokia, kad galima gerai mokytis ir aktyviai dalyvauti veikloje.
     Į nominaciją „Darbščioji bitelė“ pretendavo:
     1. Ieva Ožiūnaitė, 1ga kl.
      2. Ieva Kulkytė, 8b kl.
      3. Austėja Makarevičiūtė, 7a kl.
      4. Deividas Plungė, 2ga kl.
      5. Bučaitė Ugnė, 3ga kl.
      6. Goda Mockūnaitė, 2gb kl.
     Atsiprašęs merginų, mokyklos direktorius Vaclovas Stapušaitis nugalėtoju paskelbė Deividą Plungę, dalyvavusį rajoninėse matematikos, chemijos, biologijos olimpiadose bei matematikų konkurse „Atžalyno“ gimnazijoje „Madi dienos“, internetiniuose konkursuose „Olimpis“ ir „Bebras“. Konkurse „Sveikuolių sveikuoliai“ rajoninių varžybų etape laimėjo 1-ą vietą ir dalyvavo zoninėse varžybose. Rajoninėse krepšinio varžybose užėmė 2-ą vietą, kroso varžybose užėmė 3-ą vietą ir dar dalyvavo devyneriose sportinėse varžybose. Lanko lengvosios atletikos treniruotes Pakruojyje, krepšinio būrelį, tautinių šokių kolektyvą „Jaunimėlis“, su kuriuo pateko į pasaulio lietuvių Dainų ir šokių šventę Vilniuje.
     Į nominaciją „Už pareigos supratimą“ pretendavo:
     1. Gytis Makarevičius, 2gb kl.
      2. Domantė Dovidonytė, 3ga kl.
      3. Eimilė Mackevičiūtė, 8b kl.
      4. Jaunimo liaudies šokių grupė „Jaunimėlis“
     Kiekvieno mokinio pagrindinė pareiga yra gerai mokytis. Tą ir daro Gytis Makarevičius, pasiekęs puikių rezultatų biologijos, matematikos, chemijos olimpiadose, patekęs į respublikinius turus ir iš chemijos olimpiados parsivežęs padėkos raštą. Todėl Gytis jau buvo paskatintas kelione į Briuselį. Ta pačia kelione buvo paskatinta ir gimnazijos prezidentė Domantė Dovidonytė. Pati aktyviausia prezidentė, kuri savo rengiamomis akcijomis nustebina ir mokinius, ir mokytojus. Todėl juos norėtume apdovanoti padėkos raštais. Linkime neperdegti ir neužgesti.
     Padėkos raštus įteikė gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis, o nominaciją „Už pareigos supratimą“ laimėjo jaunimo liaudies šokių grupė „Jaunimėlis“, patekęs į pasaulio lietuvių dainų šventę.
     Pavaduotoja ugdymui Janina Balčiūnienė pristatė paskutiniąją „Aktyviausios klasės“ nominaciją, kurią laimėjo 7a klasė.
     Sveikiname visus nugalėtojus, džiaugiamės jumis ir didžiuojamės jūsų pasiekimais. Dar kartą dėkojame visoms mamoms, mokančioms mylėti, bausti, atleisti, suprasti, padėti. Meilę, be abejo, jūs jaučiate iš savo vaikų, kuriems jūs esate labai reikalingos.

Gimnazijos tarybos pirmininkė Rasa Ašmenavičienė

  Teikiama „Mažojo aktyvisto“ nominacija Nominacijos „Už pareigos supratimą“ laimėtojas – jaunimo liaudies šokių grupė „Jaunimėlis“. Vadovė Nijolė Mikalajūnienė Nominacija teikiama D. Plungei, 2ga kl. gimnazistui

Nuotraukos Vidmanto Pėželio