Tai – šventosios Liucijos diena, kitaip dar vadinama Šviesos diena. Minima ji gruodžio 13-ąją. Nors ir atkeliavusi iš kitur, ši šventė nėra svetima mūsų kultūrai – dar pagonybės laikais Lietuvoje tamsiausiu metų laiku būdavo uždegamos simbolinės žvakės ir pradedama laukti saulėgrįžos.
       Ši šventė neaplenkė ir mūsų gimnazijos.  2gb, 3 gb, 7b,  4 b,  6b klasės mokiniai rankose laikydami uždegtas žvakutes,  pagerbdami šviesos laukimą uždainavo „Saulala motula, užtekėk, užtekėk“. Šia gaida prasidėjo šventė.
       Mokinės Emilija Pūkevičiūtė ir Nida Šimkūnaitė supažindino su šventės tradicijomis, kaip ta šventė buvo švenčiama senovėje, kuo ji ypatinga.
       Pradinukų choras kvietė saulę sugrįžti, dainuodamas apie jos gerus ir šviesius darbus žemėje.
       4b klasės mokiniai Gabija ir Dovydas suvaidino tamsos ir šviesos  kovą.
       Ši kova amžina ir be pabaigos, bet šviesos laukimas visada įprasmina gyvybės, meilės, džiaugsmo bei grožio būvį mūsų žemėje.
      

Šios šventės sumanytoja bibliotekininkė Virginija Sidorova, jai talkino 3gb klasės mokinė Emilija Pūkevičiūtė, aprašė bibliotekininkė Birūta Čepulionienė