Paskutinįjį balandžio penktadienį į Linkuvos gimnazijos aktų salę susirinko nemažas būrys Mamyčių, pakviestų į Motinos dienos minėjimą „Laiškas Mamai“. Įėjimą į salę puošė vaikų rankomis padaryti žibuoklių žiedai, meniniai darbai bei iš visos širdelės parašyti laiškai mamytėms. Pačiais gražiausiais ir šilčiausiais sveikinimo žodžiais į savo Angelus Sargus kreipėsi jaunieji skaitovai bei renginio vedantieji. Įvairių klasių mokiniai savo mamas sveikino filmuota medžiaga, sveikinimo žodį tarė ir gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis. Posmai, persipynę šokiais ir dainomis, tarsi susiliejo į vieną ilgą laišką, kurį vaikams padėjo parašyti mokytojos Laimutė Činčienė, Daiva Kacilevičienė, Vaiva Klupšienė, Nijolė Mikalajūnienė ir Alma Zajarskienė.
       Niekas taip nepradžiugina Motinos širdies, kaip Jų vaikų gražūs ir prasmingi darbai, kilnūs poelgiai, sėkmės ir siekiai. Tad visi kartu norėjome pasidžiaugti mūsų šauniais gimnazistais.

Mot d 1 Mot d 2 Mot d 3 Mot d 4


       Pirmoji nominacija „Mažasis aktyvistas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Klaudija Miliauskaitė 1a, Gabrielius Stankevičius 1b, Karolis Lipinskas 2a, Gabrielė Gaigalaitė 2b, Rusnė Žemrietaitė 3a ir Gabija Kuginytė 3b. Nominacijos nugalėtoją Gabiją Kuginytę pristatė gimnazijos Garbės gimnazistas 4gb klasės mokinys Gytis Makarevičius.
       Antroji nominacija „Didysis entuziastas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Kamilė Lukšytė 5a, Gabrielė Čeponytė 5b, Akvilė Sabaitė 7b, Irmantė Samuitytė 8a, Nida Šimkūnaitė 1gb ir Emilija Pukevičiūtė 2gb. Nominacijos laimėtoją Emiliją Pukevičiūtę pristatė gimnazijos tarybos pirmininkė mokytoja Vita Vilimienė.
      Trečioji nominacija „Metų sėkmė“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Eglė Mickeliūnaitė 6b, Šarūnas Pukevičius 7b, Toma Bučaitė ir Ieva Kulkytė 2gb, Žygimantas Niekis 3g,  Deividas Plungė 4ga. Nominacijos nugalėtoją Deividą Plungę pristatė gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis.
      Ketvirtoji nominacija „Metų balsas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Gabija Dambrauskaitė 7b, Marija Kacilevičiūtė 8a, Vakaris Balčiūnas 8b. Nominacijos nugalėtoją Mariją Kacilevičiūtę pristatė muzikos mokytoja Daiva Kacilevičienė.
      Penktoji nominacija „Metų olimpietis“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Lukas Bajelis 5a, Gabrielius Požėla 6a, Robertas Jurginauskas 7b, Faustina Juzėnaitė 1gb, Kornelija Kinkevičiūtė 1gb, Karolis Stanevičius 1gb, Vilma  Marcinkevičiūtė 2ga ir Brendonas Knizikevičius 2ga. Nominacijos nugalėtoją Karolį Stanevičių pristatė Vaiko gerovės komisijos narė mokytoja Reda Pėželienė.
      Šeštoji nominacija „Metų debiutas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Akvilė Aleksandravičiūtė 6a, Augustas Norvaiša 6b, Almantas Klevinskas ir Lukas Pėželis 7b, Austėja Dovidonytė 2gb ir Goda Mockūnaitė 4gb. Nominacijos nugalėtoją Godą Mockūnaitę pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Violeta Gelažienė.
      Septintoji nominacija „Auksinė širdis“. Nominacijai buvo pasiūlytos šie kandidatai: Dovilė Grunataitė 7b, Deira Vaičekonytė 1ga, Rosita Vaškaitė 2ga, Austėja Dovidonytė 2gb ir Marius Navickas 4ga. Nominacijos laimėtoją Austėją Dovidonytę pristatė ir nominaciją įteikė socialinė pedagogė Liuda Bigailienė.
      Sveikiname nominantus, o brangioms mamoms tariame: „Mamyte, visur tu su manim esi – dienos triukšme ir ryto tyloje, nakties sapne, kur tiktai rankos ir mintis paliečia“.

Gimnazijos tarybos pirmininkė V. Vilimienė