Balandžio 14 dieną 8a klasės mokinės: Gabija Umbrasaitė, Irmantė Samuitytė ir Marija Kacilevičiūtė dalyvavo jaunųjų tyrėjų tarptautinėje mokslinėje konferencijoje „Socialinių ir humanitarinių mokslų aktualijos“. Ši konferencija buvo skirtą Šiaulių 780-osioms metinėms paminėti. Konferencijos pradžioje dalyvavome plenariniame posėdyje tema „Saulės mūšio problema istorijos politikoje. Šiauliai šiandien ir rytoj“. Vėliau merginos skaitė pranešimus anglų kalba. Mokinės,bendraudamos su užsieniečiais, įgavo patirties kalbėdamos prieš auditoriją. Pastangos buvo įvertintos – kiekviena gavo sertifikatą ir dovanėlę, o rėmėjai apdovanojo pačius geriausius skaitovus ir jų paruoštus pranešimus įsteigtais prizais. Marija Kacilevičiūtė laimėjo I vietą (8a klasė).

Anglų kalbos mokytoja Laura Prancelevičienė

K en 1 K en 2 K en 3 K en 4 K en 5 K en 6