Vasario 12 dieną Linkuvos gimnazijose vyko netradicinės pamokos, skirtos vasario 16-osios dienai paminėti. Pirma pamoka – „Pamoka kitaip“. 9 val. aktų salėje žiūrėjome filmą „Ekskursantė“. Po filmo Linkuvos kultūros centre vyko mūsų gimnazijos Vasario 16-ajai skirtas minėjimas. Kaip ir  kasmet, taip ir šiemet, šią gražią šventę minėjome kartu su miestelio bendruomene. Renginio metu moksleiviams buvo įteikti diplomai ir padėkos raštai už šio pusmečio pasiekimus, paskelbtas garbės gimnazistas, kuriuo tapo 4gb klasės mokinys Gytis Makarevičius. Šventėje skambėjo gražiausios dainos, scenoje sukosi geriausi šokėjai, buvo skaitomos poeto Justino Marcinkevičiaus eilės. Renginį vedė Emilija Pukevičiūtė ir Vakaris Balčiūnas.

Va16 1 Va16 2 Va16 3 Va16 4 Va16 5 Va16 6 Va16 7 Va16 8