Gruodžio pirmą savaitę mūsų gimnazijoje tradiciškai karaliauja tikslieji mokslai – matematika, ekonomika ir informacinės technologijos. Organizatoriai per penkias dienas stengėsi parodyti, kad tikslieji mokslai nėra vien nuobodžios taisyklės ir griežti skaičiai. Savaitė prasidėjo 1ga ir 1gb klasių „Euro protų mūšiu“, kurį vedė trečiokai gimnazistai. Komandos prisistatė ir tada kilo į mūšį,  kuri komanda daugiau žino apie ekonomikos taikymą, eurą, Europos sąjungą, atlikinėjo praktines užduotis. Komandos buvo pasiruošusios „mūšiui“, todėl sirgaliams nedaug laiko liko spręsti jiems pateiktas užduotis. Vertinimo komisija, sekretoriatui suskaičiavus balus, paskelbė nugalėtoją 1ga klasę. Jiems įteiktas saldus prizas – šakotis.


       Antradienį visos klasės turėjo pristatyti iš anksto pateiktas užduotis. Klasės skaičiavo mergaičių ir berniukų  skaičių gimnazijoje, skaičiavo mokyklinių autobusų maršrutais nuvažiuojamus kilometrus, rinko geriausiai matematiką besimokančią klasę, kepė tris kartus didesnį pyragą pagal pateiktą receptą ir, visas užduotis atlikę, pristatė jas visiems mokiniams. Geriausiai buvo atliktos ir daugiausiai darbo įdėjo 6a, 6b ir 8a klasių mokiniai. Jų darbas apdovanotas saldžiais prizais.
       Trečiadienį antro aukšto foje papuošė mokinių piešti darbai, kuriuose mokiniai parodė, kas yra matematika. Džiugino piešinių spalvos, originalumas. Apdovanojimai teko G. Valantiejūtei 7b kl., V. Vilimaitei 2ga kl., M. Zajarskytei 2a kl. ir kitų darbų autoriams. Padedami informacinių technologijų mokytojų  ketvirtų- penktų klasių mokiniai įsijungė į žaidimą EURO RUN.
       Ketvirtadienį 12–15 val. 5–4 g klasių mokiniai buvo pakviesti į matematikos olimpiadą, kurioje dalyvavo 59 mokiniai. Norėdami išsiaiškinti, kas stipriausias matematikas, mokiniai sprendė uždavinius, atliko testines užduotis.
       Penktadienį, po penkių pamokų, matematikai rinkosi į aktų salę, kur ketvirtokai gimnazistai juos pasitiko nuotaikinga daina „Reikia spręst“. Susumuoti savaitės rezultatai, apdovanoti mokiniai, kurie geriausiai sprendė matematinį kryžiažodį: tai Gabrielė Meškonytė 6a kl., Austėja Dovidonytė 2gb kl., Dovydas Žukaitis 1ga kl., Inga Jarmalaitė 8b kl.ir kiti.
       Paskebti olimpiados rezultatai. Geriausi mokyklos matematikai atstovaus gimnaziją rajoninėje olimpiadoje. Mokiniams įteiktos dovanėlės.
       Nuoširdžiai padėkota gimnazijos matematikų komandai, kuri atstovauja mokyklai visose varžybose. Jiems įteiktas saldus prizas. Pasidžaugta tais mokiniais, kurie matematiką mokos vien dešimtukais, tai Kleinas Emilis 6b, Dolumbauskas Mantas 6b, Stanevičius Karolis 1gb, Bučas Eimutis 2ga.
       Tiksliųjų mokslų savaitę vainikavo Linkuvos gimnazijos matematikų himnas.
Nuoširdiai dėkojame verslininkei Genovaitei Praniulienei, Linkuvos ir Kalpokų ŽŪB, parėmusiems savaitės renginius.

pr 1 pr 2 pr 4 antr 2 Tr1 K 5 Penkt 2

Nuotraukos Austėjos Dovidonytės