Gegužės 22 dieną Triškoniuose įvyko tradicinė, jau penkiolikta ir turbūt paskutinė „Skambėk, pavasarėli“ šventė. Joje dalyvavo apie šimtas jaunųjų dainininkų iš Pakruojo „Žemynos“, Rozalimo, Klovainių, Šukionių, Gaščiūnų (Joniškio raj.) pagrindinių mokyklų, Linkuvos gimnazijos ir Triškonių filialo, Stačiūnų daugiafunkcinio centro.
       Mūsų mokyklai atstovavo mišrus gimnazistų vokalinis ansamblis, duetai – Ieva Kulkytė ir Toma Bučaitė, Marija Kacilevičiūtė ir Rugilė Bartašiūtė, solo dainavo penktoke Aušrinė Paužuolytė, septintokė Marija Kacilevičiūtė, pirmokė gimnazistė Emilija Pukevičiūtė. Tradiciškai renginys vyko lauke, pasitaikė gražus, saulėtas oras. Dainų pasiklausyti rinkosi įvairaus amžiaus vietiniai žiūrovai. Dalyviai buvo apdovanoti Triškonių filialo paruoštais rankų darbo prizais, po to pavaišinti arbata ir skanėstais.

Muzikos mokytoja Vaiva Klupšienė

Skamb1 Skamb2 Skamb3 Skamb4 Skamb5 Skamb6 Skamb7