Paskutinįjį balandžio ketvirtadienį į Linkuvos kultūros centrą rinkosi Mamos – savo vaikams visada jaunos, mylinčios, brangios, besišypsančios ir atjaučiančios. Gimnazijos auklėtiniai dovanojo šventinį koncertą „Mamyte, tu – mano saulė“. Ne vieno širdį suvirpino jaunųjų skaitovų eilės, gražias akimirkas dovanojo jaunieji šokėjėliai ir dainorėliai, vadovaujami mokytojų Laimutės Činčienės, Daivos Kacilevičienės, Vaivos Klupšienės, Nijolės Mikalajūnienės.
       Sveikinimo žodį Mamoms tarė ir gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis. Kaip ir kasmet įteikdamas padėkas, pagyrimo raštus direktorius pasidžiaugė mokinių pasiekimais, mokytojų atsidavimu savo darbui bei padėkojo Mamoms, užauginusioms tokius šaunius gimnazistus.
       Gražia Gimnazijos Tarybos tradicija tapo Motinos dienos proga įteikti nominacijas patiems aktyviausiems, darbščiausiems, iniciatyviausiems, nuoširdžiausiems mūsų gimnazijos mokiniams. Malonu, kai vaikų darbai, puikūs pasiekimai, gražūs poelgiai džiugina Mamyčių širdis.
       Pirmoji nominacija ,,Metų protas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Eimilė Mackevičiūtė 1gb, Gytis Makarevičius 3gb, Ugnė Bučaitė 4ga. Nominacijos nugalėtoją Ugnę Bučaitę pristatė gimnazijos direktorius Vaclovas Stapušaitis:
       Už puikų mokymąsi, 1 vietą mokyklos ir rajono lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje, meninio skaitymo konkurse pelniusiai prizinę vietą, o rajone užėmusiai 3 vietą, respublikinėje lietuvių kalbos ir literatūros olimpiadoje 30 vietą iš 70, 2 vietą istorijos olimpiadoje.
       Antroji nominacija ,,Metų aktyvistas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Dominykas Pukevičius 7b, Austėja Makarevičiūtė 8a, Karolis Stanevičius 8b, Emilija Pukevičiūtė 1gb, Paulius Pašakarnis 2ga, Roberta Žilinskytė 3ga. Nominacijos laimėtoją Emiliją Pukevičiūtę pristatė gimnazijos tarybos pirmininkė mokytoja Vita Vilimienė:
       Už aktyvų dalyvavimą „Olimpio“, „Lietuvos istorijos žinovo“, rajoniniame ir Šiaulių apskrities „Temidės“ konkursuose (kartu su komanda užėmusiai 1 ir 3 vietas), raiškiojo skaitymo konkurse (1 vieta mokykloje, 2 vieta rajone), respublikiniame prancūziškų dainų festivalyje „Meilė keičia pasaulį“ pelniusiai nominaciją už geriausią prancūzišką tartį, už aktyvią koncertinę veiklą mokykloje, ansamblyje „Linkava“, Linkuvos parapijos bažnyčioje.
       Trečioji nominacija „Metų atradimas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Eglė Mickeliūnaitė 5b, Marija Kacilevičiūtė 7a, Ieva Kulkytė 1gb. Nominacijos nugalėtoją Ievą Kulkytę pristatė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Janina Balčiūnienė:
       Už neįtikėtinai puikius rezultatus: 1 vieta rajoninėje lietuvių kalbos olimpiadoje, 4 vieta respublikinėje lietuvių kalbos olimpiadoje, 1 vieta rajoninėje biologijos olimpiadoje, 3 vieta rajoninėje chemijos olimpiadoje, už dalyvavimą respublikinėje biologijos olimpiadoje, rajoninėje dailės olimpiadoje, Konstitucijos egzamine, dalyvavimą konkurse „Olimpis“ ir pelniusiai keturis diplomus, su klasės komanda konkurse „Temidė“ rajone iškovojusiai 1 vietą, Šiaulių apskrityje – 3 vietą, su Linkuvos kultūros centro vokalo studija Šiauliuose vykusiame konkurse „Rudens mozaika“ tapusiai laureate.
       Ketvirtoji nominacija „Mažasis aktyvistas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Karolis Lapinskas 1a, Donas Karlas Šidlauskas 2a, Gabija Kuginytė 2b, Tomas Žvirblis 2b, Aušrinė Kaulinytė 3a, Luka Drupaitė 3b, Kamilė Lukšytė 4a, Dovidas Mikolaitis 4b. Nominacijos nugalėtoją Kamilę Lukšytę pristatė Garbės gimnazistas Dominykas Masilionis:
       Už aktyvią veiklą Linkuvos jaunimo užimtumo centro šokių grupėje „Erdvės“, liaudies šokių ratelyje „Ratinėlis“, mokyklos ir rajono organizuojamuose renginiuose, projektuose, konkursuose, sportinėse varžybose, gerus mokymosi rezultatus.
       Penktoji nominacija „Už asmeninę iniciatyvą sporte“. Nominacijos laimėtoją Brendoną Knizikevičių pristatė ir įteikė nominaciją kūno kultūros mokytoja Lina Alekseriūnienė:
       Už savarankiškai ir sistemingai įgyvendinamą fizinio tobulinimosi programą, išraišką ir savęs realizaciją patinkančioje fizinėje veikloje.
       Šeštoji nominacija „Metų skaitytojas“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Gabrielė Meškonytė 5a, Arijana Mazurevičiūtė 5b, Inesa Kapliūnaitė 6a, Gabija Dambrauskaitė 6b, Roberta Kymantaitė 8a, Austėja Dovidonytė 1gb. Norime paminėti, kad daugiausia knygų, net 65, perskaitė praėjusių metų nominantė Emilija Pukevičiūtė. Kadangi šiais mokslo metais buvo nominuota Metų aktyviste, tai Metų skaitytojos nominacija buvo įteikta kitai pretendentei. Nominacijos nugalėtoją Inesą Kapliūnaitę pristatė lietuvių kalbos mokytoja Rasytė Ašmenavičienė:
       Už nuolatinę ir nenuilstančią kelionę su įvairiais personažais per spalvingą ir sudėtingą knygų pasaulį, perskaičiusiai net 39 knygas.
       Septintoji nominacija „Metų klasė“. Nominacijai buvo pasiūlytos šios klasės: 6a, 6b, 1gb. Nominacija įteikta 1gb – pažangiausiai, aktyviausiai ir šauniausiai klasei. Apdovanojimą įteikė socialinė pedagogė Liuda Bigailienė.
       Aštuntoji nominacija „Metų širdis“. Nominacijai buvo pasiūlyti šie kandidatai: Žemyna Židonytė 5a, Ingrida Danilevičiūtė 5b, Akvilė Sabaitė 6b. Nominacijos laimėtoją Ingridą Danilevičiūtę pristatė ir nominaciją įteikė direktoriaus pavaduotoja ugdymui Daiva Danielienė:
       Už draugiškumą, gebėjimą bendrauti, nuoširdžią, besąlygišką pagalbą bei globą fizinę negalią turinčiam klasės draugui.
       Sveikiname visus nugalėtojus ir tikimės, kad ir ateinančiais mokslo metais džiaugsimės Jūsų gražiais darbais.

Gimnazijos tarybos pirmininkė V. Vilimienė

  MD1 MD2 MD3 MD4 MD5 MD6  Nuotraukos fotografo V. Pėželio