2015 m. balandžio 10 dieną svetinga Šeduvos gimnazija surengė 7-ąjį respublikinį prancūziškų dainų festivalį-konkursą „L‘amour change le monde! – Meilė keičia pasaulį!“ Šioje šventėje dalyvavo didelis būrys mokinių iš visos Lietuvos. Dainos buvo atliekamos pačia skambiausia ir spalvingiausia kalba pasaulyje – prancūzų kalba! Festivalio žiuri komisijos pirmininkas Prancūzijos ambasados Lietuvoje Kalbos atašė Luc Aubry dėkojo visiems šventės dalyviams ir džiaugėsi rezultatais.
       Šiais metais Linkuvos gimnazijai atstovavo šios mokinės: Marija Kacilevičiūtė (7a), Emilija Pukevičiūtė (1gb) ir Brigita Povilionytė (1gb). 5–8 klasių grupėje I vietą laimėjo mūsų gimnazijos mokinė Marija Kacilevičiūtė. Ji buvo paruošusi Mélissa dainą „Elle“. Emilija Pukevičiūtė dainavo 9–12 klasių solistų grupėje. Ji atliko Zaz dainą „Je veux“. Jai padėjo šokėja Brigita Povilionytė. Emilija gavo nominaciją už puikų prancūzų kalbos tarimą.
       Mokines konkursui ruošė muzikos mokytoja Daiva Kacilevičienė ir prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė.
       Ačiū mergaitėms už puikų pasirodymą. Sveikiname ir linkime tolimesnės sėkmės!!!

Prancūzų kalbos mokytoja Rima Stapušaitienė.

n1 n2 n3 n4 n5