Kovo 19 d. mūsų gimnazijoje lankėsi Pakruojo, Rozalimo, Žeimelio mokyklų fizikai ir jų mokytojai. Mokiniai pristatė savo fizikos projektinius darbus bei prietaisus, kuriuos konstravo ir tyrė jų veikimą. Pakruojo rajono „Žemynos“ pagrindinė mokykla pristatė projektą „Triukšmas ir jo poveikis sveikatai“. Sužinojome apie triukšmo poveikį sau ir aplinkiniams. Linkuvos gimnazijos mokiniai Edvinas Vaškas ir Justinas Viskupaitis pristatė savo projektinį darbą apie automobilius ir jų komfortabilumą bei įrengtas naujausias technologijas juose. Pakruojo „Atžalyno“ gimnazistai parengė pristatymą apie luistines ir magnetines korteles bei pristatė išradimus, kurie pakeitė mūsų gyvenimus, jų tobulėjimo kelią iki šių dienų. Buvo išties įdomi ir turiningai praleista valanda, kuri visus dalyvavusius sudomino ir suteikė naujų žinių.

Ieva Ožiūnaitė, 2ga kl.