Jau praėjo šimtas dienų tarp klasės draugų,
Jau praėjo šimtas dienų tarp geltonų suolų,
Vienas šimtas dienų svajonių apsuptų,
Vienas šimtas dienų, kai jauties čia savu.

       Taip buvo pavadinta šventė. Pirmokėliai džiaugsmingai rinkosi į savo klases, nes žinojo, jog ši diena neįprasta. Jų laukė gražiai išpuoštos klasės, įvairios užduotys ir, žinoma, – tortas su žvakutėmis. 1a klasėje rinkosi „kiškučiai“, 1b – „pelėdžiukai“.
       Klasėse vyko netradicinės pamokos, reikėjo atlikti įvairias užduotis, įveikti kliūtis, piešti, suskaičiuoti šimtą daiktų, pristatyti kolekcijas, kurias paruošė kartu su tėveliais, ir pan. Ir, žinoma, sugalvojus norą – užpūsti torto žvakutes ir paleisti šventinius balionus, kad išsipildytų visos mažųjų svajonės. To labiausiai jiems ir linkime.

Mokytojos Ligita Masilionienė ir Lora Kriščiūnienė

n38   n57   n62   n78