Spalio 1 d. Specialiosios mokyklos bendrabučio salėje vyko turtinga ir išradinga šventė-konkursas „Vaistažolės – mūsų draugės“.
       Visą savaitę mūsų ketvirtokėliai ir specialiosios mokyklos auklėtiniai ruošėsi konkursui: domėjosi vaistažolėmis, mokėsi eilėraščius, dainas.
       Kuriant darbelius iš rudens gėrybių jų fantazijai ir išmonei nebuvo ribų. Čia puikavosi ir laivai, ir karietos, įvairūs pasakų herojai ir pabaisos. Akis paganyti tikrai buvo kur.
       Šventės metu skambėjo eilės ir dainos, vaikai džiaugėsi spektakliuku, kurį suvaidino ketvirtų klasių moksleivės, vyko varžybos. Kadangi šventės tema buvo apie vaistažoles, tai vaikai turėjo jas atpažinti, įminti mįsles ir net paragauti įvairių arbatų. Slaugytoja Dangutė visus pavaišino šermukšnių uogiene ir palinkėjo stiprios sveikatos, o auklėtoja Dalė Mikalauskienė – „žolininkė“ – supažindino su vaistažolėm ir mokė, kaip jas reikia naudoti susirgus.
       Po šventės visi draugiškai šoko ir vaišinosi mėtų ir melisų arbata.
       Tikimės, kad ši draugystė truks dar ilgai ilgai. Ir dar ne viena šventė ar konkursas sukvies mūsų ir specialiosios mokyklos vaikučius prie bendro stalo. Norėtųsi, kad toks bendravimas užaugintų tik gražius draugystės vaisius.

Mokytojos Regina Leščinskienė ir Daiva Kuginienė.

Rsv1 Rsv2 Rsv3 Rsv4 Rsv5 Rsv6