Prisipažinkime: nesiliaujame žvilgčioti į kalendorių ir skaičiuojame dienas iki Velykų. Nes po šios atgimimo šventės, regis, pavasaris kad atsispirs, kad įsibėgės! Ir daugiau jokio sniego! O pro duris tyliai išsliūkins ir pavasarinė depresija.
       Jau keli metai iš eilės visi pradinių klasių mokiniai dalyvaujame „Vaikų Velykėlių“ konkurse. Tai konkursas, puoselėjantis senas lietuviškas tradicijas, ugdantis tautišką vaikų mąstyseną ir bendrumo jausmą, kartu kviečiantis švęsti. Šį konkursą jau keli metai organizuoja „Naisių vasara“. Ant didžiulio (2 m ilgio ir 1 m pločio) kiaušinio muliažo visos klasės klijavo įvairias aplikacijas su istoriniais, tradiciniais margučių marginimo raštais.
       Dovanojame savo Margutį visai Linkuvos gimnazijos bendruomenei linkėdami laimės, sveikatos, džiaugsmo.

Pradinių klasių mokytojos.

velykeles2018