3b klasės mokiniai vėl apsilankė pas klasės draugo Gabrieliaus prosenelius. Gabrieliaus prosenelis – ilgametis medžiotojas. Per daugel savo medžioklės metų jis surinko sumedžiotų gausią briedžių, elnių, stirninų ragų, šernų ilčių kolekciją. Vaikai susidomėję klausėsi prosenelio pasakojimo apie trofėjus, už kuriuos jis buvo apdovanotas medaliais. Stebėjosi didžiuliais briedžio, elnio ragais, šernų iltimis. Be to, vaikai susipažino su medžioklės reikmenimis, turėjo progos pasėdėti ant baldų, pagamintų iš elnio ragų.
       Susipažinę su kolekcija, visi išskubėjo į sodą pas prosenelę, kuri su Gabrieliumi buvo paruošusi staigmeną. Kiekvienas vaikas iš seno avilio išsitraukė po dovaną. O kaip nuostabu buvo rinkti ant žolės pabirusius obuolius, stebėti tvenkinyje plaukiojančias žuvytes, suptis ant supynių, matuotis bitininko kepurę... O skanesnės obuolienės nė vienas nebuvo ragavęs.
       Be galo dėkingi Valerijai ir Gintautui Freibergiams už jų svetingumą, nuoširdumą, įdomius pasakojimus ir linkime, kad jų namai visada kvepėtų duona ir medumi.

Mokytoja R. Leščinskienė

Eksp 1 Eksp 2 Eksp 3 Eksp 4 Eksp 5 Eksp 6 Eksp 8 Eksp 9 Eksp 7