Prasidėjus Adventui, kalbėjomės su vaikais, ką veiksime laukdami ypatingos šventės – šv. Kalėdų. Juk tai Dievulio gimimo diena. Kartu galvojome, kokia dovana Jam patiktų ir nusprendėme, kad labiausiai tiktų geri darbeliai. Išsiaiškinome, kad palytėti gerumo auros, to paties sulauksime iš kitų, kad patys gražiausi dalykai – paprasta žmogiška šiluma ir artuma. Diskutavome apie toleranciją, pagarbą vyresniems, rūpestį kiekvienu žmogumi, pagalvojome apie tuos, kurie yra vieniši.
       Pirmokai nusprendė padaryti kalėdinius atvirukus Linkuvos socialinės globos namų gyventojams. Vaikučiai suprato, kad savo kukliomis dovanėlėmis sušildys tuos, kam to labiausiai reikia, sukurs mažą šventę. Pasijutome labai laimingais, kad mūsų atvirukai su kalėdiniais palinkėjimais pasiekė vienišus žmones.
        Advento laikotarpiu vaikai buvo skatinami pastebėti savo gerus poelgius. Vieni pirmokai pildė įvykdytų darbų sąrašėlius. Kiti užrašydavo ant lapelių, ką gero nuveikė, ir dėjo juos į pasidarytas kalėdines kojines. Smagu buvo darbelius prieš atostogas suskaičiuoti bei aptarti. Mokytojos visiems darbštuoliams padėkojo.
       Tikime, kad mūsų mokinukams šv. Kalėdų laukimas buvo prasmingas. Supratome, kad kiekvienas savo širdelėje turime gerumo, tik reikia jį parodyti, juo pasidalinti.

Mokytojos Dalė Tamašaitienė ir Joana Gelžinienė

Mo g 1 Mo g 2 Mo g 3 Mo g 4 Mo g 5 Mo g 6 Mo g 7