Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiemet 4b klasės mokiniai darė darbelius, kuriuos ruošėmės dovanoti visiems senelių namų gyventojams. Kaip tik išgirdome, kad gimnazijos mokinių parlamentas paskelbė iššūkį. Tad nutarėme, kad ir mes galime prisijungti, juolab tai darėme ir be jokių iššūkių. Kantriai, kruopščiai gaminome dovanėles – besmegenius, kuriuose buvo įdėti saldainiai. Esam įpratę, kad vaikus vaišina saldumynais, o dabar sutarėme, kad laikas jais pasidalinti. Juk gera, kai gali atiduoti kitam tai ko ir pats norėtum...  
       Didžiuojuosi savo mokiniais – jų mažose širdelėse telpa tiek daug gerumo, meilės, pagarbos sunkiai bepajudantiems seneliams. Juk jie kažkada atidavė savo laiką, meilę darbui, neretai ir be jokio atlygio, kad mes gyventume geriau.
       Buvo visko – ir ašarų, ir džiaugsmo, ir neapsakomo jaudulio padarius gerą darbą. Graudinosi mergaitės, kai močiutės prašė jų prisėsti šalia, seneliai spaudė ranką, o atsisveikindami džiaugsmingai mojavo ir džiaugėsi mažomis dovanėlėmis. O svarbiausia – vaikų nuoširdi pagarba, atjauta senam, ligotam žmogui....

4b klasės mokytoja Ligita Masilionienė

ger 1 ger 2 ger 3