Birželio pirmąją savaitę Linkuvos gimnazijoje vyko dieninė stovykla „Draugystė“, kurioje dalyvavo pradinių klasių mokiniai. Stovykloje savanoriavo aštuntokės Austėja Dovidonytė, Emilija Pukevičiūtė, Živilė Aušraitė, Ieva Kulkytė, Brigita Povilionytė ir Rosita Vaškaitė.
       Vaikai puošė stovyklos vėliavą, kūrė taisykles, šūkį, pynė draugystės apyrankes. Mokinukai gavo po besišypsantį veiduką, ant kurio kiekvieną dieną vienas kitam už draugiškumą klijavo lipdukus – šypsenėles. Stovyklautojai žaidė žaidimus, piešė, mokėsi šokio judesių, dainavo karaoke, iš gamtinių medžiagų kūrė draugystės simbolius.
       Taip pat mokiniai vyko į Pakruojo policijos komisariatą, priešgaisrinę gelbėjimo tarnybą. Policijos pareigūnai papasakojo apie policijos spec. priemones, visi vaikai norėjo „pasimatuoti“ antrankius, neperšaunamą liemenę; žiūrėjo mokomuosius filmukus. Ugniagesiai papasakojo apie savo darbą, aprodė įrangą, pavežiojo gaisrine mašina. Visiems labai patiko išmėginti jėgas laikant žarną, iš kurios didžiule srove tryško vanduo. Stovyklautojai grįždami namo dalijosi patirtais įspūdžiais, o keletas sakė, kad užaugę norėtų būti policijos pareigūnais ar gaisrininkais.
       Paskutinę stovyklos dieną mokiniai patraukė į žygį. Pagal nuorodas vaikai atkeliavo į ūkininkų V. ir G. Navickų sodybą. Čia meškerėmis bei tinklu gaudė žuvį, kepė dešreles, žaidė įvairius žaidimus, ieškojo lobio. Stovyklą baigėme šūkiu bei gražiais palinkėjimais vieni kitiems.
       Stovyklą organizavo socialinė pedagogė Liuda Bigailienė, pradinių klasių mokytojos Joana Gelžinienė bei Dalė Tamašaitienė, specialioji pedagogė, logopedė Odeta Daniševičiūtė.


Odeta Daniševičiūtė, Linkuvos gimnazijos specialioji pedagogė, logopedė

stovykla