Linkuvos lopšeliui-darželiui „Šaltinėlis“ 30 metų jubiliejus – tai 30 metų su būriu nedrąsių mažylių, 30 rudenų, žiemų, pavasarių, vasarų su savo darbeliais, pasiekimais,su kasdieninėmis problemomis ir rūpesčiais. Jau 30 metų „Šaltinėlyje“ klega vaikų balsai, skamba juokas, muzika, atgimsta senieji papročiai ir tradicijos, pildosi tėvelių lūkesčiai, verda kasdienis gyvenimas.
       Linkuvos gimnazijos ketvirtokai paruošė darželio vaikučiams programėlę kartu su savo ansamblio vadove Daiva K., mokytojomis Ligita ir Lora.
       Ketvirtokai šoko, dainavo, deklamavo su didžiuliu entuziazmu, sveikino darželio vaikučius ir darbuotojus su gimtadieniu. Šitie vaikai, kažkada patys lankė darželį, prisiminė savo patirtus nuotykius, pasikalbėjo su savo buvusiomis auklėtojomis.
Grįžome laimingi, gerai nusiteikę apdovanoti saldžiomis dovanėlėmis.
       Sėkmės darželiui, gero gimtadienio! Tikime, kad mūsų „Šaltinėlis“ dar ilgai čiurlens, gilindamas vagą, plukdydamas tyrą, skaidrų, šviesų vandenėlį, ugdydamas naują kartą.

Mokytojos Lora ir Ligita

Konc darzelyje 20171117